Marmaris Bülten
TEKNE YAT MARANGOZU MARMARİS MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE CANLI JAZZ BLUES ROCK POP VE FASIL AKŞAMLARI
MARMARİS’TE CANLI JAZZ BLUES ROCK POP VE FASIL AKŞAMLARI

                Marmaris Kent Orkestrası’nın kurulduğu Marmaris Kent Müzik Evi, Marmaris akşamlarını canlı Jazz Blues Rock Pop ve Fasıl müzikleriyle renklendirecek.
                Norveç Drognoll Üniversitesi Tröndelag Caz Konservatuarında Öğretim Üyesi olarak “Dünya Müzikleri” konulu dersler veren dünyaca ünlü
Türk Müzikolog İrfan Akdokur, Marmaris Kent Orkestrası’nın tanıtımına, Jazz ve Blues müziklerinin canlı performansla sergileneceği Müzikli Akşamlar etkinliğiyle başlıyor.

                Müzikolog Akdokur özellikle Marmaris Kent Orkestrası’nın kuruluş aşamasında verdiği büyük destekler için basına teşekkür ederek yaptığı yazılı açıklamasında, ”Marmaris Kent Orkestrası’nın kısa sürede tanınıp Marmaris’in sanat etkinliklerinde önemli bir yeri olacağına inanıyorum. Biz henüz yolun başındayken  saygıdeğer basınımızın verdiği desteklerle, orkestramız kısa sürede yerelden genele bilinir oldu. Bir kez daha hatırlatmakta yarar görüyoruz. Marmaris Kent Orkestrası’na katılmak isteyen, bizlerle çalışmak isteyen değerli müzisyenlerimizi, bizlerden müzik enstrümanı ve şan eğitimi almak isteyen 7’den 77’ye yeteneği olan herkesi;  kısa zaman içerisinde başlatmayı düşündüğümüz  Piano, Keman, Viola,  Violonsel,  Gitar,  Bass gitar,  Double bass, Davul ve Perküsyon, Saksafon,  Flüt, Trompet, Trombon, Korno gibi müzik enstrümanları eğitimi kurslarımıza katılmaya çağırıyorum.
MARMARİS’TE JAZZ VE BLUES AKŞAMLARI
                Bu arada orkestramızı oluştururken boş durmayacağız tabii ki. Merkezimiz olan Marmaris Kent Müzik Evi’nde; bu haftadan itibaren şimdilik Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olmak üzere müzik sohbetleriyle dolu, ustalarından canlı Jazz ve Blues Rock Pop müzikleriyle dolu renkli etkinlikler düzenleyeceğiz. İlerleyen günlerde belki de Fasıl akşamları ilave edeceğiz.
Tüm bunların gerçekleşmesi, tabii ki öncelikle sizlerin isteğine bağlı.
 
               Müzik Eğitim Kurslarımıza ve Canlı Müzik Akşamlarımıza katılmak isteyenler; bizlere  Marmaris Kent Müzik Evi (0252) 412 06 93 No’lu telefonundan ve  0536 810 60 98 No’lu telefondan da kurumumuz Basın Halkla İlişkiler ve Etkinlikler Koordinatörü Gazeteci Ata Sevgi’ye ulaşarak, bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirler.”dedi. AjansSevgi Marmaris

MARMARİS KENT MÜZİK EVİ
Tel (0252) 412 06 93 -  0536 810 60 98

Çıldır Mah. 103. Sok. No.22/1
(Marmaris Belediyesi Arkası) MARMARİS

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS’TE CANLI JAZZ BLUES ROCK POP VE FASIL AKŞAMLARI
tarih Tarih: 11.12.2017, 22:34 okunma Okunma: 15219
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales