Marmaris Bülten
MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE ANKET - MARMARİS’İN BAŞARISININ NEDENİ?
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’İN SÜSLÜLERİ BİSİKLETLERİ GÖLGEDE BIRAKTI
MARMARİS’İN SÜSLÜLERİ BİSİKLETLERİ GÖLGEDE BIRAKTI

MARMARİS’İN SÜSLÜLERİ BİSİKLETLERİ GÖLGEDE BIRAKTI
                 Artık geleneksel hale gelerek her yıl gerçekleştirilen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bu yıl daha çok katılımla Marmaris’in beton yollarını çiçeklerle süsledi. 
                Yurtiçi ve yurt dışında 110 farkı kentte aynı anda (22 Eylül 2019)  gerçekleştirilen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu'na Marmaris'te 100’e yakın bisikletli kadın katıldı.  Atatürk Anıtı önünde kendileri ve bisikletleri çiçeklerle süslenmiş kadınlar,  Atatürk Caddesi, Kemal Elgin Bulvarı, Çıldır Mahallesi, Kemeraltı Mahallesi ve Ulusal Egemenlik Caddesi'nde yaklaşık 10 kilometre pedal çevirdikleri turu, 19 Mayıs Gençlik Meydanı'nda tamamladılar.

            Marmaris şarkısının Söz yazarı ve bestecisi Sanatçı Oktay Çetin’in söylediği şarkılarla dans eden Marmaris’in Süslüleri, vatandaşlardan büyük ilgi gördüler. Katılımcılar adına konuşan Tülay Bilben, "Özelikle turizm şehirlerinde motorlu araçların azaltılması ve sürdürülebilir ulaşım için bu yıl 7'nci kez bir araya geldik. Sürdürülebilir ulaşım, otomobilsiz şehirler ve doğanın korunması için farkındalık yaratmak amacıyla bu eylemi gerçekleştiriyoruz. Marmaris yaşayanlarının motorlu araçlardan inip bisiklete binmelerini istiyoruz" dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ tıklayın!  
ww.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS’İN SÜSLÜLERİ BİSİKLETLERİ GÖLGEDE BIRAKTI
tarih Tarih: 23.09.2019, 23:19 okunma Okunma: 7274
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales