Marmaris Bülten
MARMARİS’TE CANLI MÜZİK AKŞAMLARI GÜLLÜK’TE BİR GÜZEL SEVENLERE ÖZEL…
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’İN MASKOTU YENİDEN SAHNEDE
MARMARİS’İN MASKOTU YENİDEN SAHNEDE

            Marmaris’te 2002 yılında kurulan, Marmaris’in ilk tiyatro topluluğu ünvanlı Marmaris Komedi Tiyatrosu (MASKOT), 23 Nisan Ulusal Egemenlik  ve Çocuk Bayramı haftasında, Kayıp Kahramanlar adlı çocuk oyunuyla, perdelerini yeniden açıyor.
            Marmaris Belediyesi Armutlan Kültür Merkezi’nde, 28 Nisan 2019 Pazar günü saat 13:00 ve 15:00 da iki seans olarak sahnelenecek oyunun yazarı ve yönetmeni Mine Ersan. Oyuncular Burcu Kavunoğlu Pütgül, Ömer Şencan, Murat Ersan, Gizem Kırtay, Tolga Denizli, Mine Ersan ve Alp Pütgül’ün rol aldığı bu eğlenceli ve keyifli oyunda, dijital dünyaya kendini kaptıran çocuklarımızın kitaplara da sahip çıkması gerektiği anlatılacak.
            MASKOT Tiyatrosu’nun yıllar sonra yeniden sahnelere dönmesinin mutluluğunu yaşadıklarına dikkat çeken Yazar ve Yönetmen Mine Ersan basına verdiği bilgide; Kayıp Kahramanlar adlı çocuk oyunumuzu, sonraki gösterilerimizde  tiyatro oyunu izlememiş çocuklara oyun izletme amacıyla köylerde sahneleyeceğiz. Üstlendiğimiz misyonu daha da geliştirerek Marmaris’te ve köylerinde tiyatro izlemeyen çocuk bırakmayacağız.  Gerekirse Muğla ve tüm Ege’yi dolaşacağız.  Bunun dışında AKUT  ve Hayvanları Koruma Derneği ileişbirliği yaparak, bu gösterileri şenlik haline getireceğiz. Önümüzdeki dönem çalışmalarımızda  Marmaris’e gönüllü hizmet veren tüm Sivil toplum Kuruluşları yararına oyunlar oynayamak ta planlarımız arasında.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS’İN MASKOTU YENİDEN SAHNEDE
tarih Tarih: 21.04.2019, 23:42 okunma Okunma: 2297
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales