Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS HALKININ ÇABALARI KÖTÜ OLAYLARI ÖNLEDİ
MARMARİS HALKININ ÇABALARI KÖTÜ OLAYLARI ÖNLEDİ

            Muğla Valisi Amir Çiçek Marmaris Basını ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
            Marmaris Polisevinde bugün(14 Şubat 2017)gerçekleşen toplantıda;  Vali Amir Çiçek’e, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Cafer Öz, İl Emniyet Müdür Vekili Adnan Karayel, Sahil Güvenlik Komutanı Albay Oğuz Bavbek ve Marmaris protokolü eşlik etti.
             Muğla Valiliğinden toplantı ile ilgili verilen bilgide;”15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün yaşandığı gece ve hainlerin yakalanması sürecinde Marmaris basınının sarfettiği çabalardan dolayı bir kez daha teşekkür ederek sözlerine başlayan Vali Çiçek “Cumhurbaşkanımıza Marmaris’de suikast hazırlayan, Türkiye’yi bölmek parçalamak isteyen, egemenliğimizi, bağımsızlığımızı, istikbalimizi, devletimizin bekasını  yok etmek isteyen bu bölücü hain eli kanlı katil sürüsü; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davetiyle, milletimizin devletimize, bayrağımıza, ezanımıza ve vatanımıza sahip çıkmasıyla başarısız oldular.” dedi.

               Marmaris’te halkın ve güvenlik güçlerinin üstün çabaları ile kötü olayların önüne geçildiğini vurgulayan Vali Çiçek, “O gecede iki polisimiz şehit oldu. Şehitlerimize çok şey borçluyuz. Onları da Şükran ve minnetle anıyoruz Allahtan rahmet diliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin bekasını, birliğini, demokrasisini Cumhurbaşkanımızın buradan güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayan demokrasi sevdalısı bütün vatandaşlarımıza, güvelik güçlerimize ve basınımıza tekrar teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
            15 Temmuz sonrasında kaçan darbeci eli kanlı teröristlerin yakalanması esnasında tamamen şeffaf ve hassas davranıldığı söyleyen Vali Çiçek ”Olayların en sıcak anlarında canlı yayınlarla milletimizi gelişmelerden haberdar ettik. Basınımızın milletimize ulaştırdığı haberin ilk kaynağından, doğru ve güvenilir olması için çaba sarfediyoruz. Göreve geldiğim günden bu tarihe kadar Valiliğimizin İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için sizlerle işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Ayrıca Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğümüz vatandaşımıza açık çalışıyor Basınımız kamuoyunu doğru bilgilerle bilgilendirmek için çalışıyor. Vatandaş odaklı çalıştığımız için vatandaşın iyi gününde ve kötü gününde yanındayız. Bizler arkadaşlarım ve ekibimle bu şekilde çalışıyorum. dedi.” denildi. AjansSevgi Marmaris

_____________________________________ 

"EVET Mİ HAYIR MI?"OY KULLANMAK İÇİN tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Anket/anket_anayasa_referandumu_2017/  

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS HALKININ ÇABALARI KÖTÜ OLAYLARI ÖNLEDİ
tarih Tarih: 14.02.2017, 23:26 okunma Okunma: 922
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales