Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS GENÇ TEMA ÖRGÜTLENİYOR
MARMARİS GENÇ TEMA ÖRGÜTLENİYOR

            Türkiye’de 46 ilde  toplam 54 üniversitede teşkilatlanmış olan Türkiye'nin en büyük gençlik çevre teşkilatlarından Genç TEMA Üniversite, Marmaris’te de yola çıktı.     Marmaris TEMA Temsilcisi Nurcan Bahar ve TEMA gönüllüleri; Muğla Ünivesitesi Marmaris Sağlık Meslek Yüksek Okulu öğrencileriyle okul bahçesinde buluştu.

            Öğrencilere Genç TEMA hakkında bilgi veren TEMA Temsilcisi Nurcan Bahar; “ Genç TEMA, TEMA Vakfı'nın üniversite ve lise öğrencisi gönüllülerinden oluşan teşkilatıdır. "Toplumsal Barış Topraktan Gelecektir" inancıyla, Türkiye'de 46 ilde, toplam 54 üniversitede teşkilatlanmış olan Genç TEMA Üniversite, Türkiye'nin en büyük gençlik teşkilatlarından birisidir.
            Genç TEMA’nın amacı; Türkiye çapında lise ve üniversite öğrencilerinin çevresel tehditler ve erozyonun tehlikeleri konusunda bilinç kazanmaları, aktif olarak TEMA faaliyet ve projelerine katılımlarını sağlamaktır. Genç TEMA, Türkiye’deki birçok üniversitede ve belirlenen pilot liselerde faaliyetler yürütmektedir, bunun sonucunda ulusal düzeyde bir gençlik hareketi ortaya çıkmaktadır. Gönüllü çalışma içinde yer alan öğrencilerin yetişkinliklerinde de erozyon ve çevre sorunları konusunda bilinçli ve duyarlı bireyler olmaları ve bu bilinci yaymaları hedeflenmektedir.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS GENÇ TEMA ÖRGÜTLENİYOR
tarih Tarih: 12.11.2014, 21:31 okunma Okunma: 1175
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales