Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS FETHİYE MENTEŞE OTOPARK PLANLARI HAZIR
MARMARİS FETHİYE MENTEŞE OTOPARK PLANLARI HAZIR

                Turizm sezonunun yaklaştığı bugünlerde; özellikle Marmaris’te, yeniden ihale edilmediği için ücretsiz olmasına rağmen, kentte trafik karışıklığına yol açan otopark sorununun çözümü için planlama tamamlandı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan otopark projeleri İlçe Belediyeleri ile paylaşıldı. Aynı zamanda Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı görev yapan Terminaller Şube Müdürlüğünün ismi de Meclis kararıyla  Terminaller ve Otoparklar Şube Müdürlüğü olarak değiştirildi ve otoparklar konusunda daha kapsamlı hizmet sunabilen bir birim oluşturuldu.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa, İl genelinde yapılması planlanan katlı otoparklar, açık otoparklar ve yol üstü park yerleri ile ilgili çalışmaların sonuçlanmaya başladığını ve kısa zamanda uygulamaya geçileceğini söyledi. Kolukısa; “İlçelerimizde bulunan otopark alanlarının planları hazırlanıyor. Marmaris, Fethiye ve  Menteşe bölgesinin otopark planları hazır hale getirilmiş ve düzenlemelere başlanılmıştır. Otoparklar konusundaki çalışmalarımız önümüzdeki günlerde tüm hızıyla devam edecek ve diğer illere örnek olabilecek seviyede çalışmalar yapılacak.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS FETHİYE MENTEŞE OTOPARK PLANLARI HAZIR
tarih Tarih: 24.03.2016, 01:47 okunma Okunma: 866
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales