Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ESNAFI EMANETİ GERİ ALMAYA HAZIRLANIYOR
MARMARİS ESNAFI EMANETİ GERİ ALMAYA HAZIRLANIYOR

                    Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulunda  odanın kuruluşundan bu yana 30 yıldan fazla Başkanlık yapan Şükrü Ayyıldız ve Sanayi sitesi  esnaflarından Yağcı Sedat lakaplı Sedat Kayıp yeni dönem başkanlığı için yarışacak.


SİYASİ ÇEKİŞMESİZ BİR SEÇİM OLACAK

        Pazar günü (14 Ocak 2018) yapılacak olan Seçim çalışmalarını esnafları gezerek,  bire bir görüşerek neden aday olduklarını anlatan Başkan Adayı Sedat Kayıp tüm esnaflara hitaben yaptığı açıklamada; “Öncelikle Şükrü başkanımıza teşekkür ediyoruz,yaklaşık 30 yıldır bıkmadan usanmadan bizlere hizmet verdiği için. Ama esnaftan duyduklarımıza göre, 30 yıl yetmezmiş gibi bu seçimi de kazanmak için bizim paramızı, esnafın özdeğerleri olan oda imkanlarını kullanmaktan geri kalmıyor. Sanki görevi başkan adayı propagandası yapmakmış gibi oda çalışanlarını esnaf esnaf gezdirerek, esnafın oyunu kendisine istiyor. Peki kimin parasıyla bu giderleri karşılıyor?..
             Sanki yıllardır Esnaf Odası bünyesinde çalışan  kızı ve oğlunun, ayrıca şuan için belkide Marmaris’in en büyük Anaokulu olan Esnaf çocukları için açıldığı söylenilen Anaokulu ve Kreşin yöneticisi diğer kızının maaşlarını ödememiz yetmez miş gibi!.
                Geçmiş dönem seçimlerinde ön plana çıkarılan çirkin siyaset bu seçimde en azından bizim tarafımızdan yapılmadı, olmayacak ta. Biz önceki dönemlerde oldu gibi herhangi bir siyasi grubun desteğini alarak değil; Marmaris ve çevre köylerden geniş alanı temsil eden bir ekiple bu göreve aday olduk. Tek  beklentimiz tüm esnaf arkadaşlarımızı alınteri siyasetinde bir araya getirmek.

EMANETİ AİLE HANEDANLIĞINDAN GERİ ALACAĞIZ

                Artık babalarımız analarımız zamanında kurulan, 30 yıldır devam eden aile saadetinin bitmesi, esnafımızın saadetinin kazanılması için biz ekip olarak aday olduk. Şükrü başkanımızın gözü hiç arkada kalmasın,”Ben olmazsam nasıl devam eder bu oda?” diye hiç düşünmesin.
                 Bizler,  atalarımızdan kalan bu emaneti geri almaya ,aile hanedanlığına son vermeye hazırız.”
dedi.
                   Sedat Kayıp Başkanlığında oluşturulan Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar odası aday Yönetim Kurulu Üyeleri; Sami Alper, Kudret Aslan, Zeliha Coşkun, Neslihan Gündüz, Halis Ekizoğlu, Serkan Dinçer, Murat Akgül, Sertan Dinç, Sezgin Demir ve Oktay Avcı’dan oluşuyor. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS ESNAFI EMANETİ GERİ ALMAYA HAZIRLANIYOR
tarih Tarih: 12.01.2018, 17:46 okunma Okunma: 2043
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales