Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS DÜNYA ÜNLÜLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLACAK
MARMARİS DÜNYA ÜNLÜLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLACAK

                Marmaris Ramazan Bayramında "Avrupa’nın en iyisi olacak" iddiasıyla ICON Beach Club’ı hizmete sokmaya hazırlanırken, dünyanın en prestijli mutfak ödülü olan Michelin ödüllü dünyaca ünlü İtalyan aşçı Enzo Crimeli’de açılış öncesi hazırlıklar için Marmaris’e geldi.
                Marmaris turizminin lokomotiflerinden Sentido Orka Lotus Beach Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Caner Torunoğulları ve  ünlü besteci şarkıcı ve aranjör Sinan Akçıl, Ramazan Bayramı’nın 1. günü açılışını yapacakları IKON Beach Club mutfağını, Michelin ödüllü dünyaca ünlü İtalyan aşçı Enzo Crimeli’ye teslim etti.

                Marmaris’in İçmeler Beldesi mahallesinde, Sentido Orka Lotus Beach Hotel sahilinde yapımı tamamlanan IKON Beach Club tanıtım toplantısında basına bilgi veren Sinan Akçıl; ICON Beach’in  Avrupa’nın en büyük, en güzel, en ünlü”  işletmesi olacağı iddiasında bulundu. Akçıl ayrıca; “Açılışımızdan itibaren her hafta  en ünlü en popüler isimler, ICON Beach’da ’da sahne alacak.  İnanın Türkiye’nin tüm sahillerine gittim, sahne Aldım. Ona göre Marmaris’in en güzel sahilinde bulunan ICON gibisini görmedim. ICON beach; sadece güneşi denizi  müziğiyle değil, mutfağıyla  da  Avrupa’nın en ünlüsü olacak. Mutfağımızı dünyanın en prestijli mutfak ödülü olan Michelin ödüllü dünyaca ünlü İtalyan aşçı Enzo Crimeli’ye teslim ettik. Enzo’nun mutfağında hazırlanan yiyecekleri abartmak bile gereksiz, çünkü enfes ötesi.  Özelikle İtalyan usulü pizzaların lezzetini daha öncesinden hatırlayamıyorum.
                Turizmci Caner Torunoğulları da Marmaris’in doğal güzellikleriyle diğer turizm yörelerine göre daha çok tercih edilen bir yöre olduğuna dikkat çekerek; “Marmaris’in, Bodrum’dan, Çeşme’den neyi eksik?  Eksiği yok tabii fazlası var. O halde çok daha iyi bir marka olmamız gerekli. Biz de Marmaris’e yakışır bir marka oluşturmak amacıyla yola çıktık. Marmaris’e kazandıracağımız  ICON Beach sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın  da tercih edilen en popüler mekanı olacak.” dedi.
MAHARET AVRUPA ŞAMPİYONU MICHELIN ÖDÜLLÜ ENZO’DA
                ICON Beach Club’ın  mutfağı; 12 yaşında bulaşıkçı olarak girdiği mutfakta, 48 yıldır çalışan sadece dünyanın en prestijli şeflerine verilen ‘Michelin Yıldızı’ ödüllü İtalyan aşçı Enzo Crimeli’ye teslim edilmiş. Dünyanın en ünlü restoranlarında çalışan Enzo, 1989’da “Avrupa Şampiyonu olarak, Şeflerin Şefi ünvanını da sahip. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

Kanal EGE İzlemek için:
Türksat/Frekans 12729.dikey30000 sembol fec otomatik

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS DÜNYA ÜNLÜLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLACAK
tarih Tarih: 01.06.2018, 02:31 okunma Okunma: 3068
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales