Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS DATÇA AKYAKA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ
MARMARİS DATÇA AKYAKA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

                   Muğla Valiliği’nden bugün verilen bilgiye göre; 28 Şubat Pazar günü, Marmaris geneli ve Datça genelinde elektrik kesintisi yapılacak. İhtimal dahilinde  Akyaka ve Gökova’da da kesinti yaşanabilinecek.
                   Valilikten yapılan duyuruda; “
TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü, Muğla İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü tarafından 154 kV Muğla-Marmaris 2 EİH'na ait OPGW iletkenleri lif atığı arızasının giderilmesi yönünde anılan iletim hattının ve 154 kV Yatağan-Marmaris 2 EİH'nın 28.02.2016 Pazar günü 07:00-13:00 saatleri arasında izole edileceği, onarım çalışmaları ile birlikte Marmaris 1 ve Datça Trafo Merkezlerinin 2016 yılı periyodik bakımlarının gerçekleştirileceği bildirilmiştir.
 

İlçe Adı

Çalışma Yapılacak Tesis

Enerjisiz Kalacak Bölgeler

Çalışma Tarihi ve Saatleri

Açıklama

Datça

TEİAŞ 154 kV Muğla Marmaris-2 Enerji İletim Hattı onarımı ile Marmaris ve Datça Trafo Merkezleri 2016 Yılı Periyodik Bakım çalışması.

Datça İlçe Merkezi Mahalleleri ile birlikte İlçe'nin toplam 12 Mahallesi

28 Şubat 2016 Pazar 07:00-13:00

Belirtilen yerleşim merkezlerine çalışma süresince elektrik verilemeyecek olup tesislerinde bakım planlayan ilgililerin kendi güvenlik önlemlerini almaları gerekmektedir. Diğer yandan TEİAŞ çalışmasının önceden tamamlanması durumunda enerji daha erken verilebileceğinden bu durum ilgililerce dikkate alınmalıdır.

Marmaris

Marmaris İlçe Merkezi Mahalleleri ile bağlısı İçmeler, Armutalan, Turunç, Beldibi, Bozburun'un da yer aldığı toplam 25 Mahalle

 

Ula

Akyaka ve Gökova'nın içinde olduğu toplam 19 mahalle çalışma saatleri arasında Muğla Merkez İlçe üzerinden enerjilendirilecek ancak kısıt şartlarının oluşması durumunda bu merkezlerin bir bölümüne veya tamamına elektrik verilemeyebilecektir.

 

               Anılan çalışmalar nedeniyle uygulanacak elektrik kesintisinden etkilenecek yerleşim merkezleri yukarıda belirtilmiştir.” denildi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS DATÇA AKYAKA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ
tarih Tarih: 25.02.2016, 13:02 okunma Okunma: 2169
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales