Marmaris Bülten
GÜLLÜK’TE BİR GÜZEL SEVENLERE ÖZEL… MARMARİS’TE CANLI MÜZİK AKŞAMLARI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ÇYDD ÖĞRENCİLERİ YENİ EĞİTİM YILINA HAZIR
MARMARİS ÇYDD ÖĞRENCİLERİ YENİ EĞİTİM YILINA HAZIR

MARMARİS ÇYDD ÖĞRENCİLERİ YENİ EĞİTİM YILINA HAZIR
                Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Marmaris Şubesi’nce düzenlenen, okul öncesi yaz kampı niteliğindeki yaz okulu etkinliği, okulların açılacağı 9 Eylül Pazartesi öncesi tamamlandı.


         Marmaris ÇYDD tarafından bu yıl Temmuz - Ağustos ayı boyunca haftada 2 gün devam eden Yaz Okulunda 10 - 12 yaş grubu 15 öğrenci; Drama, Fotoğrafçılık, Resim, Şiir Atölyesi, Müzik, Satranç, Doğal Afet, Doğa ve Hayvan Sevgisi, İnsan Hakları konularında uygulamalı eğitim aldı.
                Dernek binası bahçesinde öğrenciler, veliler ve gönüllü eğitmenlerin katıldığı dönem sonu buluşmasında bilgi veren Marmaris ÇYDD Başkan Yardımcısı Resim Öğretmeni Meral Erkan Tunçalp, bugün için 37 lise ve 15 üniversite öğrencisine eğitim bursu verdiklerine dikkat çekerek; ”Değerli hocamız Türkan Saylan’dan devraldığımız eğitim meşalemizi daha yükseğe taşıyabilmek için  çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Önceki yıllara göre bu yıl daha çok branşta yaz kursumuz oldu.

         Bu da gönüllü eğitmenlerimiz Ressam Aysun Diyaroğlu, Fotoğraf Sanatçısı Koray Ürkmez, Edebiyatçı Halim Yazıcı, Müzik Eğitmeni Ercan Çerçioğlu, Satranç Eğitmeni Harun Sayın, Marmaris AKUT, Hukukçu Mehmet Hasbioğlu, Gönül Görgülü ve  Şükriye Gürsoy, Marmaris TEMA, MAHAYKO ve Drama Eğitmeni Nevin Ökten’in destekleriyle gerçekleşti.
           Tamamen gönüllülük esasıyla  yaptığımız bu etkinliğimize destek veren değerli velilerimiz ve tüm eğitmenlerimize gönülden teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız, bir yaz eğitim kampı niteliğindeki bu etkinliğimiz sonrasında 9 Eylül’de başlayacak yeni eğitim öğretim yılına, daha hazır olarak başlayacaklar.”  dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS ÇYDD ÖĞRENCİLERİ YENİ EĞİTİM YILINA HAZIR
tarih Tarih: 05.09.2019, 03:27 okunma Okunma: 330
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales