Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ÇYDD 23 NİSAN’DA OKUL BAHÇESİ OLDU
MARMARİS ÇYDD 23 NİSAN’DA OKUL BAHÇESİ OLDU

                Marmaris ÇYDD Başkanı Ardoğan:” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuklarımızın taciz ve tecavüze uğramadığı; laik, demokratik, sosyal bir hukuk devletinde yaşamak isteğimiz ve kararlılığımızla tüm ulusumuza kutlu olsun!”
                                Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Marmaris Şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Marmaris Milli Eğitim Müdürlüğü’nden izin çıkmayınca Çocuk şenliğini, Orhaniye İnci Narin Yerlici Ortaokulu yerine dernek bahçesinde gerçekleştirildi.

                Şenlikte çocuklar Ulu Önder Atatürk için saygı duruşunda bulundular, İstiklal Marşı okudular ve devamında Andımız’ı okudular.  Cumhuriyet Kadınları Derneği  (CKD)Marmaris Şubesi,  Atatürkçü Düşünce Derneği  (ADD)Marmaris Şubesi ve Marmaris’te  yeni kurulan Öğrenci Velileri Derneği (VELİDER) ‘nin desteklediği şenlikte; Resim Öğretmeni S.Meral Erkan Tunçalp yönetiminde katılımcı çocuklar tarafından resim performansı gerçekleştirildi.  ADD tarafından çocuklara kitap armağan edildi.  Ayrıca Yazar Zerrin Arıtan, kendi yazdığı çocuk hikaye kitaplarını imzalayarak çocuklara armağan etti. Yazar ve Ressam Tülay Yıldız ve kızı Doğa Yıldız, çocuklara simli dövme yaptılar ve elma şekeri ikram ettiler.

                Marmaris ÇYDD Başkanı Nihal Ardoğan yaptığı konuşmada;  “Atamızın bütün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlediğimiz şenliğimize hoş geldiniz. Faaliyetlerimiz kapsamında, biz bu etkinliğimizi Orhaniye İnci Narin Yerlici Ortaokulu’nda yapmak istedik. Fakat Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim ve öğretimin aksayabileceğinden dolayı buna olur vermemiştir. Onun için biz bu etkinliği kendi binamızda, şenlik havasında ve coşkuyla, üyelerimiz, gönüllülerimiz ve çocuklarımızla beraber düzenlemek istedik. Amacımız çocuklarımıza Atamız tarafından armağan edilen bu bayramı coşkuyla yaşatmak, unutturmamaktır. Dileğimiz, bu şenliğimiz bir başlangıç olur. Önümüzdeki yıllarda daha kapsamlı, daha yüksek katılımlı bir çocuk şenliğine dönüşür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuklarımızın taciz ve tecavüze uğramadığı; laik, demokratik, sosyal bir hukuk devletinde yaşamak isteğimiz ve kararlılığımızla tüm ulusumuza kutlu olsun!” dedi.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS ÇYDD 23 NİSAN’DA OKUL BAHÇESİ OLDU
tarih Tarih: 24.04.2016, 23:16 okunma Okunma: 1216
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales