Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ÇYDD 20 YAŞINDA
MARMARİS ÇYDD 20 YAŞINDA

            Eğitime verdiği desteklerle Türkiye’deki sivil toplum kuruluşlarının öncüsü olan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Marmaris Şubesi, kuruluşunun 20. Yılını kutladı. 

            Asuman Meftun ikilisinin yaptığı müzik eşliğinde Pineta De Luxe Hotel’de önceki gün (11 Nisan 2015)  gerçekleşen 20. yıl kutlama yemeğinde; yaklaşık 200 kişi katılarak, derneğe destek verdi.  Gecede derneğe gönüllü destek veren Pineta Otelleri Yetkilisi Hüseyin Durmaz ve derneğin muhasebesini karşılıksız tutan Orkun Turan’a teşekkür plaketi verildi.

            Gecede söz alan Marmaris ÇYDD Başkanı Nihal Ardoğan konuşmasında; “Derneğimizin kurucusu ve Genel Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan’ı rahmet ve saygıyla anarken, Türkiyemizin çağdaşlaşma yolunda ilerlemesine katkı sağlayacak derneğimizi kurduğu için manevi şahsında şükranlarımızı sunuyoruz.
Derneğimizin amacı Atatürk ilke ve devrimleri ile kazanılan hakları korumak, çağdaş düzeyde eğitim ile çağdaş birey ve topluma ulaşmaktır. Çocukların gençlerin ve kadınların eğitimini öne çıkaran derneğimiz, bu alanda gönüllü eğitimciler, burs ve yurt projeleri ile biri biri ile ilgili yaklaşık 40 proje yürütmektedir. Derneğimiz Marmaris Şubesi 1994 yılında kurulmuştur. O tarihten bu yana bir avuç özverili ve çalışkan üyeleri sayesinde genel merkezin projelerine katıldığı gibi yerelde de eğitime destek projelerini kendi imkanları dahilinde yürütmektedir. Bugün halen 94 üyemizle 18 üniversite, 1 lise öğrencimize şubemizden, 9 üniversite, 25 ilköğretim ve lise öğrencimize de genel merkez destekli burs verilmektedir. Ülke genelindeihtiyaçlarını bildiren okullara kitap kırtasiye, giyisi, oyuncak ve müzik aletleri yardımı yapılmaktadır.”
dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris 

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS ÇYDD 20 YAŞINDA
tarih Tarih: 13.04.2015, 02:47 okunma Okunma: 1291
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales