Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ÇİFTÇİSİ İZMİR TARIM FUARINDA
MARMARİS ÇİFTÇİSİ İZMİR TARIM FUARINDA

                Turizmin yanında özellikle ürettiği Çam Balı ile tanınan Marmaris’ten 70 çiftçi, AGROEXPO  tarafından 19 - 22 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen 12. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı'na katıldı.
                Marmaris İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden verilen bilgiye göre;  Marmaris Şoförler Otomobilciler  ve Kamyoncular Odası  ve Muğla Ziraat Odası  destekleriyle gerçekleşen fuar ekibinde İlçe Müdürü ve 5 Teknik Personel  de yer alıyor.
                Marmaris İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nejmettin Kaya fuar ile verdiği bilgide, "Çiftçilerimizin daha profesyonel şartlarda üretim yapmaları gerekmektedir. Profesyonel koşullar, üretici açısından ne kadar önemli ise tüketici açısından da o kadar önemlidir. Çünkü tarımsal ürünlerin izlenebilir ve marka sadakati oluşturması gerekmektedir. İlçemizde özellikle Çam Balı üretimi yapılması bizim için avantajdır. Fakat Bal üretimi yapan çiftçilerimizin eski alışılagelmiş alışkanlıklarını değiştirmek oldukça zor gibi görünüyor. Arıcılarımızın şu önemli noktaya dikkat etmesi gerekiyor. Fazla kovan demek fazla bal üretimi demek değildir. Verimli kovanların korunması önelidir. Bu hedeflerimiz doğrultusunda Çiftçi Kayıt Sistemimize kayıtlı 70 çiftçimizi İzmir'de düzenlenen Tarım Fuarına götürdük. “ dedi. AjansSevgi Marmaris 

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS ÇİFTÇİSİ İZMİR TARIM FUARINDA
tarih Tarih: 21.01.2017, 21:59 okunma Okunma: 1007
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales