Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP’DEN İLK ADAY SUAT ESİN
MARMARİS CHP’DEN İLK ADAY SUAT ESİN

                        Önceki dönemlerde, Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Genel Meclisi üyeliği yapan Suat Esin, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde, milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

         CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’nda, İlçe Başkanı Mehmet Oktay, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partilinin de hazır bulunduğu, bugün (22 Ocak 2015) yapılan basın toplantısıyla adaylığını açıklayan Suat Esin; “28 Kasım 1964'de Dalaman' da doğdum. Köy enstitülü bir anne babanın 3. çocuğuyum.

          Annem ve babam emekli olduktan sonra Marmaris'e yerleştik.1978'den bu yana da Marmaris’te yaşıyorum. İlkokulu Dalaman’da, ortaokul ve liseyi Marmaris’te okudum.1986'da 9 Eylül Üniversitesi Muğla İşletmecilik Yüksek Okulunu bitirdim. Evliyim ve iki kızım var. Halen turizm sektöründe faaliyet göstermekteyim.

         Kendimi bildim bileli CHP' liyim. Üniversite yıllarında partime üye oldum.3 Dönem Gençlik Kolları Başkanlığı,4 Dönem ilçe yönetim kurullarında değişik görevlerde bulundum. Kurultay Delegeliği yaptım.2 Dönem ilçemden il genel meclis üyesi seçildim.10 yıl boyunca Muğla'ya hizmet verdim. Muğla’nın neredeyse dört bir yanını karış karış gezdim. O nedenle de bir çok sorununa hakimim.  Muğla'mıza hizmete devam etmek için şimdi de karşınızda milletvekili aday adayı olarak bulunuyorum. İçinizden biriyim. Tabanın sesiyim. Sevgili hemşerilerimi Ankara'da en iyi şekilde temsil etmek, CHP’yi iktidara taşımak için adayım. Ülkenin bugün geldiği durumu hep birlikte görüyoruz. Cumhuriyetin tüm değerleri alt üst edilmiş durumda. Halk perişan ve çaresiz durumda. Hırsızlık, yolsuzluk almış başını gidiyor.  Memleketi soyan soyana. Hak hukuk yerle bir olmuş. At izi it izine karışmış. Ülkemizin bilim adamları, yazarları, sanatçıları, güzide askerleri uyduruk bir takım davalarla yıllarca hapislerde yatmış. Türk ordusu rencide edilmiş. Ülkemizin gelir getiren neredeyse bütün değerleri özelleştirilmiş, satılmış, şimdi de sıra Muğla'mızın kıyılarına, ormanlarına ve güzelliklerine gelmiş. Kısacası cennet vatanımız yangın yeri gibi. Ülkemiz uçurumun kenarına gelmiş durumda. Halkımızda bir umutsuzluk hakim. Evet tüm bunları ortadan kaldırmanın yolu var. Sorunlar çözümsüz değil. Sorunlarımızın çözüm adresi Cumhuriyeti kuran, ümmetten millete geçmemizi sağlayan, ülkeyi çok partili döneme geçiren, özgürlüklerin ve demokrasinin tek adresi CHP. 21.yüzyılda da halkımızın hak ettiği çağdaş uygarlık seviyesine ancak CHP'nin sosyal demokrat politikalarını yaşama geçirmesiyle ulaşabiliriz. Bu güzel vatanımızda kul hakkı yemeden, çalmadan, çaldırmadan, dil, din, etnik kökenine bakmadan, kimseyi ötekileştirmeden kardeşçe yaşamak istiyoruz. Bu güzellikleri yaşama geçirmek için adayım. Sevgiler paylaşınca büyür, acılar paylaşınca azalır düşüncesiyle her zaman sizin yanınızda olacağım için adayım.” dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS CHP’DEN İLK ADAY SUAT ESİN
tarih Tarih: 22.01.2015, 21:22 okunma Okunma: 1235
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales