Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP MUĞLA İL KONGRESİ ÖNCESİ TEK BAŞINA!..
MARMARİS CHP MUĞLA İL KONGRESİ ÖNCESİ TEK BAŞINA!..

                İlçe kongrelerini tamamlayan CHP Muğla İl Örgütü, 24 Aralık Pazar günü 36. İl Kongresini gerçekleştirecek. CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü toplantıya katılmadı!..
                CHP Menteşe İlçe Başkanlığında dün (18 Aralık 2017) yapılan ilçe başkanları toplantısına katılmayan CHP Marmaris İlçe başkanı Acar Ünlü hariç diğer 12 ilçe başkanı, yaptıkları ortak açıklamayla kongrede CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban’a yeniden destek vereceklerini açıkladılar.

                Toplantı sonrasında kendisiyle birlikte olan Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner, Datça İlçe Başkanı  Aytaç Kurt, Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, Kavaklıdere İlçe Başkanı Mehmet Gülhan , Köyceğiz İlçe Başkanı Hüseyin Erol, Menteşe İlçe Başkanı Erkan Aydın, Milas İlçe Başkanı Suat Özcan,  Seydikemer İlçe Başkanı Nalan Büyükçoban, Ula İlçe Başkanı Hüseyin Özcan ve Yatağan İlçe Başkanı Kemal Özler adına yazılı açıklama yapan CHP Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya açıklamasında: “ Ülkemizde yaşanan siyasi, ekonomik gelişmeler, OHAL yasaları, kanun hükmünde kararnameler ile iktidarın hükümdarlığını sürdürebilme çabaları ve en önemlisi 2019 yılında parlamenter sistemi, katılımcı demokrasiyi bitirerek tek adam rejimine dönüşme çabaları içerisinde ne yazık ki Türkiye yönetilememektedir.
                Ana Muhalefet Partisi görevini tek başına, cesaretle bütün zorluklara rağmen yılmadan yerine getiren, demokrasi, özgürlük ve adalet çizgisinde yürüyen, mücadele eden tek parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Partimizin halkına doğruları söyleyerek, adaletin, demokrasinin, üreticinin yanında olan bu gururlu yürüyüşü 2019 Yerel, Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ülkemizin geleceğine aydınlık olarak yansıyacak, Türkiye Cumhuriyeti tekrar kuruluş ilkelerine Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aydın, çağdaş çizgisine dönecektir. Bu yolda ülkemizin bütün şehirleri gibi Muğla’mıza da büyük görevler düşmektedir. Muğla çoğulcu demokrasinin, özgürlüklerin, sevgi ve hoşgörünün en önemlisi de Cumhuriyet Halk Partisi’nin yıkılmaz kalesidir. Muğla genel, yerel seçimlerde aldığı oylar ve referandumda Büyükşehirler arasındaki birinciliği ile halkımızın Partimize güven ve teveccühün artışının en önemli işaretidir. Partimizin bu başarısında Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş vatandaşlarımızın yanı sıra Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, Meclis üyelerimiz, Kadın, Gençlik kolları ve en önemlisi bütün Örgütünü bir arada tutan, gece gündüz demeden tüm İlçe örgütleriyle bir arada işbirliği içerisinde çalışmış İl Başkanı’mızın da büyük mücadelesi ve emeği vardır.
                İl Başkanımızın, ilçe ilçe gezerek gerçekleştirdiği disiplinli ve programlı seçim çalışmaları sonucu 7 Haziran, 1 Kasım ve 16 Nisan Genel ve Referandum Seçimleri hem İlimize hem de Partimize başarılar kazandırmıştır. Gelecek seçimlerin ne kadar önemli olduğunun farkındalığının bilinciyle,  İl Başkanımız önderliğinde yakaladığımız bu uyumun ve birlikteliğin önümüzdeki seçimlerde de etkili olacağına inanıyoruz.
                Bu sebeple; aşağıda imzaları bulunan bizler, emeğini, zamanını Örgütü ve Partisi için ayırmış, hiçbir görevden kaçınmamış, durmadan her platformda İktidara karşı mücadele vermiş ve Örgütüne sahip çıkmış İl Başkanımızı takdir ediyoruz. Önümüzdeki seçimlerde de, Örgütümüzün başında yer alarak uyum içerisinde hep birlikte çalışmak ve yeni başarılara imza atmak üzere 36. Olağan İl Kongre’mizde İl Başkan adayımız Mürsel Alban’dır. Parti disiplini ve bütünlüğü içerisinde tek yumruk olan örgütümüz il başkanımız önderliğinde örgütlerimiz ile birlikte 2019 seçimlerinde de ülkesi için en başarılı sonucu alacak, Muğla Cumhuriyet’in kalesi olmaya devam edecektir.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

MARMARİS CHP MUĞLA İL KONGRESİ ÖNCESİ TEK BAŞINA!..
tarih Tarih: 19.12.2017, 03:27 okunma Okunma: 1045
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales