Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP GENÇLERİ SEÇİM DÜĞÜNÜNE HAZIRLANIYORLAR
MARMARİS CHP GENÇLERİ SEÇİM DÜĞÜNÜNE HAZIRLANIYORLAR

                CHP’li Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar gündemden düşmezken, Marmaris sakinleri gülümsüyor, özellikle CHP’lilerden gelen tepkiler her geçen gün büyüyor!..
                Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan’ın kamuoyunda büyük tepkiye neden olan son icraatı; daha düne kadar birlikte davrandığı görüntüsü verdiği, Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Marmaris Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklayan ve  halen CHP Marmaris Belediye Meclis Üyesi olan önceki dönem CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü’ye karşı oldu.

                Marmaris kamuoyunu hem güldüren hem de özellikle CHP’liler başta olmak üzere halktan büyük tepki alan Dursun Kaplan; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlunun düğününe davetli olarak katılan Acar Ünlü’ye foto montajla Davulcu görüntüsü verip, “Davetsiz düğüne, ya davulcu ya zurnacı gider.” yazısıyla birlikte, kendine ait sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

TEPKİLER BÜYÜRKEN CHP’Lİ GENÇLERDEN SEÇİM DÜĞÜNÜ HAZIRLIĞI

Marmaris CHP’de güzel şeyler de oluyor.
                Marmaris’in tanınmış ailelerinden Yaylalı Ailesinin oğlu Barbaros Yaylalı 6 Eylül’de 39. Yaş gününü çocukluk arkadaşları ve yakın aile dostlarıyla birlikte kutladı.

                Piyasaya yeni çıkan “Yarışın Kendinle Olsun” adlı Pop Rock albümü ile büyük çıkış yapan Marmarisli Sanatçı Serdar İstanbullu ve Can Genç’in sahne aldığı, ailenin kendisine ait Romance Hotel’de gerçekleşen kutlamada gündem yine Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan’ın; ”Güleriz ağlanacak Halimize “ özdeyişine uygun, sosyal medyadaki “Düğün” paylaşımı oldu.

                Kutlamanın sürpriz konuğu ise Barbaros Yaylalı’nın hem çocukluk hemde siyasi ekip arkadaşı olan CHP önceki dönem İlçe Başkanı Acar Ünlü;  paylaşım ve Dursun Kaplan’la ilgili ne düşündüğü sorumuza karşılık; “Herkes kendisine yakışanı yapar. Bu konu o kadar da önemli değil bizim için. CHP’nin ve Marmaris halkının gereğini yapacağına yürekten inanıyoruz. Bugün Barbaros Yaylalı’nın mutluluğunu paylaşmak için buradayız ve önümüzdeki yerel seçimlerin Marmaris’te bir CHP düğünü havasında geçmesi dileğimiz. 2019 Mart ayında gerçekleşmesini beklediğimiz bu düğünümüze Sayın Dursun Kaplan’ı biz şimdiden davet etmiş olalım.” dedi. 
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

Zümral, Burak, Barbaros - Iana Yaylalı
_______________________________________

ÇALIŞAN KESİMİN MUTFAĞI ETAP
MARMARİS’TE HİZMETTE!.. Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_etap_restaurant_ev_yemekleri_pide_pizza_kebap_lahmacun/

ÇALIŞAN KESİMİN MUTFAĞI ETAP MARMARİS’TE HİZMETTE

Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 
Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!..

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS CHP GENÇLERİ SEÇİM DÜĞÜNÜNE HAZIRLANIYORLAR
tarih Tarih: 10.09.2018, 03:01 okunma Okunma: 2723
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales