Marmaris Bülten
TEKNE YAT MARANGOZU MARMARİS MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP’DE REKABETTEN DAYANIŞMA ÇIKTI!
MARMARİS CHP’DE REKABETTEN DAYANIŞMA ÇIKTI!

                31 Mart Yerel Seçimleri’nde CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Mehmet Oktay’a ilk destek; yine CHP’den aday adayı olan genç rakibi Acar Ünlü’den geldi!..
                Pazar günü yapılan CHP Parti Meclisi toplantısında Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Oktay’ın açıklanması sonrasında; CHP li Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, CHP İlçe Başkanı Tolga Akbay ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri topluca istifa ettiler.
CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay

                Dün (28 Ocak 2019) Saat 12.00’da ilçe binasında  istifa ettiklerini açıklayan İlçe Yönetim Kurulu ve Saat 15.00’da istifasını açıklayan  Belediye Başkanı Ali Acar’ın toplantısı sonrasında parti binasına kilit vuruldu.

                Saat 17.00’da basın açıklaması için İlçe binasına gelen diğer Başkan aday adaylarından Acar Ünlü (38); İl Başkanlığıyla yapılan görüşme sonrası kapının açılacağının söylenmesine rağmen gelen olmayınca, basın açıklamasını parti önündeki caddede yaptı.
                Yola çıktığı ekibiyle birlikte ve oldukça kalabalık bir  partili topluluğa seslenen Acar Ünlü açıklamasında daha öncesinde söz verdiği taahhüdü olan, “Ben CHP’liyim. Aday benim dışımda başka bir arkadaşımız olursa, maddi manevi tüm desteğimle yanında destek olurum.” sözleri hatırlatılınca,  verdiği “Her zaman sözümün arkasındayım.” yanıtıyla, Başkan Adayı Mehmet Oktay’a (40) destek sözünü yineledi.
                Ünlü açıklamasında ayrıca:” Biliyorsunuz ben 3 yıl ilçe başkanlığı yaptım. Bugün sabah itibarıyla medya aracılığıyla partimizin aday belirleme sürecinin sonlandığını öğrenmiş olduk. Biz 10 Temmuz’dan itibaren bu çalışmaları(adaylık),  paylaşmış olduk ama öncesinde oluşturduğumuz ekiple çok ciddi çalışmalar yaptık, bir hayal oluşturduk, farklı bir Marmaris düşünmüştük... Tabii ki bizim gibi 3 arkadaşımız daha bu hayali oluşturdular, Marmaris için bir şeyler yapmaya çalıştılar.
                  Partimiz dün bir karara vardı. Öncelikle Marmaris Halkına bütün anketlerde bizi ön sıraya taşıdığı için çok teşekkür etmek istiyorum. Tabii ki ekip arkadaşlarıma, ilk günden beri destekleyen ekip arkadaşlarıma da çok teşekkür etmek istiyorum. Sonuçta bizler topluma hizmet iddiasında olan insanlarız. Bu hizmetin bir çok yolu şekli var. Burada sadece bir süreci sonlandırıyoruz. Marmaris’le ilgili iddiamız Marmaris halkıyla buluşmamız hiçbir zaman bitmeyecek, bu memlekete hizmetimiz her zaman devam edecektir. Ben Cumhuriyet Halk partisi adayımıza başarılar diliyorum, bize ihtiyaç duyduklarında her zaman buradayız .” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS CHP’DE REKABETTEN DAYANIŞMA ÇIKTI!
tarih Tarih: 29.01.2019, 02:52 okunma Okunma: 1128
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales