Marmaris Bülten
ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP’DE GENÇLİK RÜZGARI DEVAM EDİYOR
MARMARİS CHP’DE GENÇLİK RÜZGARI DEVAM EDİYOR

MARMARİS CHP’DE GENÇLİK RÜZGARI DEVAM EDİYOR
                Geçen ay yapılan ilçe kongresinde 35 yaşındaki genç hukukçu Zekican Balcı başkanlığında yeni yönetimi oluşturan CHP Marmaris İlçe Başkanlığı;  iki adayın yarışacağı Gençlik Kolları Yönetimini de, 1 Şubat Cumartesi günü yapacağı seçimle belirleyecek.
                Marmaris CHP de Gençlik Kolları başkanlığı için adaylığını önceki gün (27 Ocak)  ilk açıklayan Ali Arlı olurken, bugün de (29 Ocak) Halil Uysal ilçe binasında yaptığı basın toplantısıyla, ekibiyle birlikte Gençlik Kolları Yönetimine aday olduklarını açıkladı.
REKABET CHP İÇİN OLMALI

                Her iki adayın da tanıtım toplantısına katılarak destek veren CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı yaptığı açıklamada, kazanan ya da kaybedenin olmayacağı bir seçim olacağına dikkat çekerek; ”Aday olan her iki kardeşimizi de kutluyoruz. Bu seçim sonucunda CHP kazanacak, seçim sonucunda her iki adayımızda el ele kol kola, CHP için çalışmaya devam edecek.” dedi.
İLK ADAY MARMARİS MERKEZDEN ALİ ARLI

                Marmaris CHP’nin 4 yıllık üyesi olduğunu ve 2014’ten bu yana parti için çalıştığını söyleyen CHP Marmaris Gençlik Kolu Başkan Adayı Ali Arlı; 1998 yılında Marmaris’te doğdu. İlköğretim ve liseyi Marmaris’te tamamlayan Ali Arlı, üniversite eğitimine de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Alternatif Enerji Kaynakları Bölümünde son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.
KÖYDEN VE SPORCU BİR BAŞKAN ADAYI HALİL UYSAL

                Marmaris CHP’nin 5 yıllık üyesi olduğunu söyleyen CHP Marmaris Gençlik Kolu Başkan Adaylarından Halil Uysal; 1991 yılında Turgutköy Marmaris’te doğdu. İlk Ortaöğrenimini Turgutköy’de gerçekleştiren Halil Uysal,  Lise eğitimini Muğla’da,  üniversite eğitimini de Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları bölümünde tamamlayarak mezun oldu.
                Muğla genelinde Futbolcu kimliği ile ön plana çıkan Halil Uysal, Muğla Amatör Kümede son olarak Datça Belediyespor oyuncusu olarak spor hayatına devam ediyor. Ata SEVGİ AjansCANKA

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ tıklayın!  
ww.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS CHP’DE GENÇLİK RÜZGARI DEVAM EDİYOR
tarih Tarih: 30.01.2020, 00:31 okunma Okunma: 5119
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales