Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU
MARMARİS CHP DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

                Cumhuriyеt Hаlk Pаrtisi (CHP) Marmaris İlçе Örgütü tarafından düzenlenen Birlik Dаyаnışmа ve Kardeşlik Yеmеği’nde yaklaşık 1400 partili bir araya geldi.
                CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü ve Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ev sahipliğinde Cumartesi günü Grand Yazıcı Turban Hotel’de gerçekleşen yemekte; CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Milletvekilleri Akın Üstündağ ve Nurettin Demir de konuk oldu.

                Söz alan CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü konuşmasında; “Geleceğimize baktığımızda gördüğümüz tablonun çokta hoşumuza gitmediğini biliyorum.  Bende sizleri görmek istediğiniz Türkiye’ye hep birlikte katkı koymaya çağırıyorum. Yarınımızdan ve çocuklarımızın geleceğinden emin olduğumuz bir ülkeye katkı koymaya çağırıyorum. Memleketin 13 yıl süresince sürüklendiği nokta aşikardır. Benim hissettiğim kadarıyla dur demenin zamanı gelmiştir. Harekete geçmemiz lazım. Her bir dakikamızı geleceğimizi planlayarak ilerlememiz lazım. Büyük Atatürk böyle yapmıştır. Cesur olmalıyız. Biz vizyonumuza yurtta sulh cihanda sulh felsefesini ekleyeceğiz.  Bize bırakılan mirasa sonuna kadar sahip çıkacak, çocuklarımıza aktaracağız. Bunun için Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyacağız. Bunu 21. Yüzyıl vizyonuyla yapacağız. Yeniden çiftçimiz, köylümüz, memurumuz iktidar olacak. Ben Cumhuriyet Halk Partisinde milletvekili olacağım değil, bakan olacağım iktidar olacağım, bölgeme katkı sağlayacağım diyenlerin vizyonunu özledim. Ben bu vizyonu yaşayan Cumhuriyet Halk Partilileri özledim.  Ben artık bölgemden iktidar milletvekilleri çıkarmak istiyorum. Artık bakan çıkarmak, başbakan çıkarmak istiyorum. Bu ideali hep birlikte başaracağız.  Bunun formülünü büyük Atatürk 90 yıl önce göstermiştir. Bunun için atamızın aydınlık yolunda ilerleyeceğiz. Cumhuriyetçiliği, Devletçiliği, Halkçılığı, Laikliği, Milliyetçiliği ve Devrimcilik olan  Altı okumuzu yeniden yaya gereceğiz. Yolumuz uzun ama zor değil. Çünkü artık bu topraklar gerçek bir iktidar istiyor. Bunun için çoban ateşini Marmaris’ten yakacağız.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS CHP DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU
tarih Tarih: 17.02.2016, 11:52 okunma Okunma: 1063
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales