Marmaris Bülten
TEKNE YAT MARANGOZU MARMARİS MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BU ÇÖZÜME HAYIR DEMEZ!..
MARMARİS BU ÇÖZÜME HAYIR DEMEZ!..

            AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Yazıcı:”Motorcu dostu bariyer sistemi ile park yeri, motor kazalarını en aza indirir.”
            Marmaris’te özellikle yoğun turizm sezonunda sık yaşanan motor kazalarına çözüm önerisi, AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’dan geldi.

            Sosyal projelere verdikleri desteklerle tanınan Anatolian Soldiers MC Motor Kulübü üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, motorcularla çay içip sohbet etti.
            Anatolian Soldiers Kulübü Dernek Başkanı Doğuş Esat Berme tarafından Marmaris’te  bir “Motosiklet Festivali” düzenlenmesi talebi üzerine  Yazıcı; “ Yaparız elbette, çok da güzel olur. Ekim sonu olabilir, hatta bu festivale Dünya Super Sport Şampiyonumuz  Kenan Sofuoğlu’da gelsin.” Diyerek sıcağı sıcağına Kenan Sofuoğlu’nu arayarak davet etti.  Yazıcı Kenan Sofuoğlu’ndan“ Elbette seve seve katılırım Serkan Başkanım, siz isteyin yeter ki!” sözünü aldığını belirtti.
Sürücülere de seslenen Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı,” Trafikte yanınızdan geçen motorcu kardeşlerimizi  zor duruma sokmamak için daha dikkatli olmak  gerekiyor.” diyerek, başkanlığı esnasında motosiklet kazalarını en aza indiren motorcu dostu bariyer sistemi ile Park yeri sorununu çözeceğini söyledi.
            AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Yazıcı, sohbet sonrasında motorcularla birlikte Marmaris turu attı. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS BU ÇÖZÜME HAYIR DEMEZ!..
tarih Tarih: 11.02.2019, 01:18 okunma Okunma: 800
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales