Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BELEDİYESİNDEN TARİHSEL OPERASYON!
MARMARİS BELEDİYESİNDEN TARİHSEL OPERASYON!

                Marmaris Belediyesi ,”Depreme dayanıksız riskli yapı” gerekçesiyle yıkım kararı aldığı Bedesten’le ilgili basında çıkan haberler sonrasında, kendi açıklamasını yalanlayan, Marmaris Belediyesi Resmi Web Sitesinde yer alan bilgileri, bugün (22 Ağustos 2017) alal acele güncelleyerek, içerikteki ;” Tarihi” ve “aslına uygun olarak restore edilmiş.” kısımlarını çıkardı.
                Marmaris kamuoyunda Bedestenin yıkım kararı tartışması devam ederken, bugün basına servis ettiğimiz “BEDESTEN MARMARİS BELEDİYESİNE GÖRE DE TARİHİ YAPI” başlıklı haberimiz, daha baskı aşamasına gelmeden kimi yayın organlarının Web Sitelerinde yayınlanmasıyla, henüz birkaç saat bile geçmeden Marmaris Belediyesi, resmi web sitesinde yer alan ve konuyla ilgili daha önce yaptığı açıklamaları yalanlayan Bedestenle ilgili içerikteki ; ”Tarihi” ve “aslına uygun olarak restore edilmiş.” kısımlarını çıkardı.
                 Marmaris Belediyesi Resmi Web Sitesinde KENT MERKEZİ başlıklı Sayfa altında, “ 08.07.2015 tarihinde eklenmiştir.”  denilen Bedestenle ilgili bugüne kadar:
                Çarşı içindeki Tarihi Bedesten ise, eskiden olduğu gibi bugün de alışveriş merkezi olma özelliğini sürdürüyor. Alışverişi yapanlar ve satılan ürünler değişmiş sadece, her şey turistik olmuş.  Bedesten aslına uygun olarak restore edilmiş.  Ortaya üç katlı yekpare mermer havuz konmuş. 32 dükkan ve nargile ve Türk kahvesiyle her kesimden ziyaretçinin ilgisini çeken bir kafe yer alıyor.” Denilirken, İlgili son haberimizin henüz gazeteler basılmadan önce internet sitelerinde yer almasıyla birlikte, alal acele güncellenerek:
                “Çarşı içindeki Bedesten alışveriş merkezi olma özelliğini sürdürüyor. İçindeki mağazalarda, gelen yerli ve yabancı misafirler Marmaris'e özgü hediyelik eşyaları bulabiliyor, türk kahvesi ve nargile ile alışverişlerine kısa bir mola veriyorlar. “ şekline dönüştürüldü. 
Merak edenler için:
www.marmaris.bel.tr/icerik/23/27/kent-merkezi.aspx
                Biz haberciliğimizi bir kez daha yerine getiriyor, yorumunu siz Sevgili okuyucularımıza ve Marmaris halkına bırakıyoruz. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

MARMARİS BELEDİYESİ WEB SİTESİ BEDESTEN - ÖNCE

MARMARİS BELEDİYESİ WEB SİTESİ BEDESTEN - ŞİMDİ!..

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS BELEDİYESİNDEN TARİHSEL OPERASYON!
tarih Tarih: 22.08.2017, 19:18 okunma Okunma: 1072
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales