Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BELEDİYESİ’NDE CHP ESKİ BAŞKANINA DAYAK
MARMARİS BELEDİYESİ’NDE CHP ESKİ BAŞKANINA DAYAK

                CHP Marmaris eski İlçe Başkanı ve  milletvekili adayı da olan Avukat Yamaç Kaya, CHP'li belediye başkanının koruması tarafından darp edildiğini iddia etti. Olayın belediye binasında gerçekleştiğini söyleyen Kaya, darp raporu aldı ve polise şikayette bulundu.
                Olay sonrası ifade vermek üzere karakola gelen Avukat Yamaç Kaya, yaptığı açıklamada, “Ben avukat olarak müvekkilime ait bir dilekçeyi evrak kayıt bürosuna vermeye gittim. Ben evrakı verdiğim sırada belediye başkanı ve koruması geldiler ve bana dik dik bakarak yukarıya doğru çıktılar. Ben bir şey mi var dedim. Koruması Y.Ş. gelip beni tartakladı, iki tokat attı. Belediye başkanı Ali Acar da onun yanına geldi. Bana vurmak için elini kaldırdı ancak vurmadı. Daha sonra başka bir koruma daha gelip beni kolumdan tutup belediyeden dışarı attı. Olayı orada bulunan belediye personelleri de gördü. Ben daha sonra karakola giderek, şikayetçi oldum" dedi.
                Savcılığa suç duyurusunda da bulunacağını açıklayan Kaya, “CHP’li bir belediye başkanın ne hallere düştüğünü, belediyenin içinde adam dövdürdüğünü herkes görecek.” dedi.
                 Belediye Başkanı ile siyasi muhalefet dışında hiçbir husumetinin olmadığını belirten Kaya, Başkan Acar’ın 4 yıl avukatlığını yaptığını da söyledi. Darp raporu alan Kaya, halen CHP üyesi olduğunu belirterek, olayı genel merkeze ve parti örgütüne bildirdiğini, ayrıca 3 bin partiliye de toplu SMS yoluyla olayı aktardığını kaydetti. Kaya, avukatlık mesleğini yaparken saldırıya uğradığını ve yaşananları baro yetkililerine de ilettiğini sözlerine ekledi. Yenigün Gazetesi

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS BELEDİYESİ’NDE CHP ESKİ BAŞKANINA DAYAK
tarih Tarih: 26.05.2016, 10:57 okunma Okunma: 2973
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales