Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BELEDİYESİ VETERANLAR BÜYÜKŞEHİR BİRİNCİSİ
MARMARİS BELEDİYESİ VETERANLAR BÜYÜKŞEHİR BİRİNCİSİ

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nce ilk kez düzenlenen, Veteranlar Voleybol Turnuvası’nda, il geneli veteran sporcular kıyasıya mücadele etti.
            Muğla Büyükşehir Belediyesi Düğerek Sosyal Tesisleri ve Spor Kompleksi’nde 8 – 9 Kasım tarihlerinde yapılan turnuvaya Datça Kent Konseyi Veteranspor, Marmaris Belediyesi A ve B Veteranspor  takımlarıve Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteranspor takımı katıldı.

            Muğla Büyükşehir Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre; 2012 yılından beri Marmaris, Milas, Datça ve Menteşe ilçelerinde her yıl düzenlenen Veteranlar Voleybol Turnuvası ilk kez, Muğla Büyükşehir Belediyesi Düğerek Sosyal Tesisleri ve Spor Kompleksinde yapıldı. Turnuva sonunda Marmaris Belediyesi A Veteran takımı birinci, Datça Kent Konseyi Veteran Takımı ikinci, Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteran Takımı üçüncü ve Marmaris Belediyesi B Veteran Takımı da dördüncü oldu.
            Sporun ve sporcunun yaşı olmadığına dikkat çeken Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan; “Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcularım her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris 

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MARMARİS BELEDİYESİ VETERANLAR BÜYÜKŞEHİR BİRİNCİSİ
tarih Tarih: 11.11.2014, 22:57 okunma Okunma: 1761
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales