Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE BAŞLADI
MARMARİS BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE BAŞLADI

MARMARİS BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE BAŞLADI
            Marmaris sakini Gazeteci Ata Sevgi'ye ait, "Her Çözümsüzlüğün, Bir Çözümü Vardır." sözü gerçek oldu!..
  Marmaris Belediyesi yetkilileriyle yaptığımız ısrarlı görüşmeler ve talebimiz sonucu; Marmaris’te Coronavirüs Salgını nedeniyle oluşan maske ihtiyacına Marmaris Belediyesi, maske üreterek çözüm olmaya çalışıyor.

            Marmaris Belediyesinden verilen bilgiye göre; Koronavirüs salgını sonrasında maske stoklarında yaşanan sıkıntı nedeniyle Marmaris Belediyesi her aşaması titizlikle planlanan bir maske üretim süreci başlattı. Gönüllü vatandaşlar ve terzilerin desteğiyle yola çıkan belediye, günde yaklaşık 1000 adetlik bir üretim gerçekleştiriyor. dezenfekte edilerek atölyeye dönüştürülen Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi Uğur Mumcu Salonunda gönüllülerinin desteği ile belediyenin organize ettiği bu imece sürecinde üretilen maskeler; pazar yerlerine alışveriş için gelen ancak maskesi bulunmayan vatandaşlara, ayrıca sağlık ocaklarına ve ihtiyaç duyan diğer hizmet kurumlarına dağıtılacak, gıda yardım paketleriyle birlikte de vatandaşa ulaştırılacak.
            Bu arada Marmaris Belediyesinin maske üretimi, kimi muhtar tarafından da Belediye Başkanı Mehmet Oktay etiket yapılarak; “teşekkürler sayın mehmet oktay bugün biz muhtarlara maske bırakıldı azda olsa halkımıza destek olmaya çalıştınız “ şeklinde paylaşılarak, ilgili mahalle sakinlerine duyurulmaya çalışıldı. Ata SEVGİ AjansCANKA

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

MARMARİS BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE BAŞLADI
tarih Tarih: 16.04.2020, 02:22 okunma Okunma: 5452
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales