Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY TURİSTİK KÖYLERDE
MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY TURİSTİK KÖYLERDE

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY TURİSTİK KÖYLERDE
            Coronavirüs Salgını tedbirleri devam ederken;  tüm Türkiye’de 1 Haziran’da başlayan normalleşme süreciyle birlikte önemli bir turizm bölgesi olan Marmaris’te de  hareketlilik başladı.

            Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay; beraberinde Başkan Yardımcısı Burak Demirtaş ve Zabıta Müdürü Erkan Ünver’le birlikte Selimiye Köyü ve Bozburun Beldesi mahallelerine giderek, yapılan çalışmaları inceledi.

            Marmaris Belediyesinden verilen bilgiye göre; Selimiye Köyü mahallesinde Muhtar Ahmet Coşkun’la birlikte yapılan incelemelerde plajdaki şemsiye ve şezlong aralıklarının pandemi kurallarına göre düzenlenmesine dikkat çeken Belediye Başkanı Oktay;  Selimiye plajına yeni duş  tuvalet yapılacağını ve diğer alt yapı çalışmalarının da aralıksız sürdürüleceğini söyledi.
BİZ ÇALIŞACAĞIZ MİSAFİRLERİMİZ DE DİKKATLİ OLACAK
           
Selimiye Köyünden sonra Bozburun beldesi mahallesine geçen Marmaris Belediye Başkanı Oktay esnaflarla sohbet ederek, pazaryerini ziyaret etti.
            Başkan Oktay incelemeler sonrası yaptığı açıklamada sorunları yerinde tespit etmek için ziyaretleri sürdüreceklerini belirterek, “Normalleşmeyle birlikte hareketlilik de başladı. Selimiye ve Bozburun’la başladığımız ziyaretlerimiz kapsamında tüm uzak mahallelere gideceğiz. İhtiyaçları yerinde görüp, çalışmalarımıza bu doğrultuda yön vereceğiz. Pandemi kurallarına göre hareket etmek zorundayız. Hem belediye olarak biz hem de esnafımız, bu kurallardan taviz vermeden misafirlerimizi ağırlayacağız. Misafirlerimizin de bu kurallara riayet etmesi çok önemli. Onlardan maske kullanımına dikkat etmelerini, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymalarını önemle rica ediyoruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)

www.marmarisbulten.com/Haber/dis_hekimi_kemal_baycan_marmaris_implant_dental_tomografi/

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/
 

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OKTAY TURİSTİK KÖYLERDE
tarih Tarih: 03.06.2020, 01:31 okunma Okunma: 4974
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales