Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BASINININ GURURU TEMEL REİS
MARMARİS BASINININ GURURU TEMEL REİS

           Marmaris Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda  MHP Marmaris ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Temel Irmak, 15 Temmuz başarısız darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk açıklamasını Facebook üzerinden canlı yayınladığı için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından tebrik edildi.
              Gündem Gazetesinden verilen yazılı bilgiye göre; Reis lakaplı Gazeteci Temel Irmak 
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi, beraberinde MHP MYK Üyesi Muğla Milletvekili ve Darbe Araştırma Komisyon Üyesi Mehmet Erdoğan'la birlikte TBMM'deki odasında ziyaret etti.
Ziyaretten oldukça memnun olan MHP Genel Başkanı Bahçeli;
"Türkiye ile hesabı olan çevreler terörist başı Gülen'i koz olarak ellerinde tutmuşlardır. FETÖ'cüler kimin işine yarıyorsa silah gibi kullanılmıştır. Hiçbir darbe 15 Temmuz gibi derinden sarsmamıştır. 15 Temmuz bize göre işgal teşebbüsüdür. 15 Temmuz'da TBMM'yi bombalayan namussuzlarla, 1920'lerde Osman Gazi'ni tekmeleyen barbarlar arasında en ufak fark yoktur. FETÖ Müslüman Türk milletinin lanet ve beddua ile anacağı odaklardır. Bunlara Türk askeri demek günahtır, vebaldir. Haçlı işbirlikçileridir, maşalardır. Bu maşaları tutan eller kirlidir, ezeli ve ebedi düşmanlarıdır. Tarihimizde yaşanmamış ne varsa, 15 Temmuz gecesi vuku bulmuştur. Fetullahçı terör örgütü ur gibi sarmıştır. Her yere çöreklenmişlerdir. Yıllardır din kisvesi altında üremiş, güçlenip ortaya çıkmak için uygun zaman aramıştır. Dinler arası diyalog uydurmasının yapılması da boşuna değildir. FETÖ'cü teröristler 3. bin yılda Asya'nın Hıristiyanlaşmasına hizmet etmiştir. Türk devletinin kritik noktalarına özenle yerleşmişlerdir. Bu kaleyi içten çökertme harekatıdır"dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS BASINININ GURURU TEMEL REİS
tarih Tarih: 30.11.2016, 00:27 okunma Okunma: 761
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales