Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS AK PARTİ: ”TAŞLICA SUYU TUZLU KULLANILAMAZ!”
MARMARİS AK PARTİ: ”TAŞLICA SUYU TUZLU KULLANILAMAZ!”

               Var olduğundan bugüne, yaklaşık 100 yıldır susuzluk çeken Marmaris’in Taşlıca Köyü mahallesinde, Muğla Büyükşehir tarafından yapılan sondajlar sonrası çıkan suyla tam, “Suya hasretlik bitti” derken, çıkan suyun kullanılamaz olduğu iddiası AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen’den geldi.
               Son yapılan ilçe kongresinde yeniden İlçe Başkanı seçilen AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen; beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleri Zehra Tavacı, Ercan Güneştutar, Cavidan Öner ve  Bilal Sarıöz’le birlikte Marmaris Öğretmenevinde kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi.
             Kahvaltı sonrasında  basına bilgi veren Başkan Ülgen; “ AK Parti Hükümetinin Muğla genelinde, susuzluk çekilen yerler için çalışmalar yaptığına dikkat çekerek, Muğla Büyükşehir Belediyesince, Marmaris Taşlıca Köyü Mahallesinin su sorununun çözüldüğü haberlerini yalanlayarak; “ Son yapılan sondajlarda çıkan su, içilemeyecek derecede tuzlu maalesef. Büyükşehir bu sondajları yaparken, çıkan suyu analiz ettirmemiş mi, Taşlıca’nın bittiği söylenilen su sorunu ne yazık ki hala devam ediyor. Çıkarıldığı ve yeterli olacağı açıklanan su , maalesef içilemeyecek derecede tuzlu. Ama Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, özellikle Taşlıca hatta Datça’da yaşanan su sorununu çözecek bir baraj yapma hazırlığında. Barajın yerini şimdilik söylemeyeyim ama bittiğinde bu bölgede su sorunu kalmayacak.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS AK PARTİ: ”TAŞLICA SUYU TUZLU KULLANILAMAZ!”
tarih Tarih: 21.10.2017, 01:12 okunma Okunma: 593
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales