Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS AK PARTİ’DE BAŞKAN ÜLGEN GÖREVE BAŞLADI
MARMARİS AK PARTİ’DE BAŞKAN ÜLGEN GÖREVE BAŞLADI

                Geçen hafta üst yönetimin talebi doğrultusunda istifa eden AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyelerinden sonra, AK Parti Genel Merkezi’nin görevlendirmesi sonucu Turizmci Osman Ülgen ilçe başkanı olarak atandı.
                Ankara dönüşü bugün (7 Mart 2016) AK Parti İlçe Başkanlığına gelen yeni Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, Marmaris İlçe Kadın Kolu Başkanı Cavidan Öner ve kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi. Eski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ayaz’ında konuk olduğu toplantıda bilgi veren Başkan Ülgen; “Ak Parti Genel Merkezi daveti üzerine görev aldım. Görev yapacağımız yeni yönetim kurulunu belirlemeye başladık. Önümüzdeki hafta yönetim kurulumuzu kamuoyuyla paylaşacağız.” dedi.

                Ülgen ayrıca 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, kadın kolları üyelerini kutlayarak; “Kadınlar, hem toplumun hem ailenin temelidir. Bir anne, bir eş, bir evlat olarak kadın toplumu dönüştüren ve istikamet gösterendir.
                Devletimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, gönüllü vatandaşlarımız bugün başta şiddet ve istismar olmak üzere, toplumun ve ailenin temel taşı kadınlarımıza yönelik olumsuzlukların ortadan kaldırılması için büyük gayret göstermektedir. Hükümetimiz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız aracılığıyla kadınlarımıza pozitif ayırımcılık yapmış ve hak ettikleri değeri vermiştir. Hayata geçirilen projelerle, geleceğin kadınları, anneleri olan kız çocuklarımızın eğitimine önem verilmiş, kadın hakları, aile ve çocuk eğitimi gibi pek çok konuda, gerek devletimiz gerek sivil toplum kuruluşları ve kadın örgütleri tarafından eğitim çalışmaları yapılmıştır. Bizler de vatandaş olarak,  ‘Cennet annelerin ayağının altındadır’ sözünü ilke edinip, annelerimize olan sevgi, saygı ve hoşgörüyü tüm kadınlara yönelik göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Marmaris'te yaşayan kadınlarımız olmak üzere tüm kadınların  ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”
dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS AK PARTİ’DE BAŞKAN ÜLGEN GÖREVE BAŞLADI
tarih Tarih: 08.03.2016, 00:08 okunma Okunma: 1706
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales