Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MAHED‘TEN OTEL TEKSTİLİ EĞİTİMİ
MAHED‘TEN OTEL TEKSTİLİ EĞİTİMİ

            Bu yılın Mayıs ayında kuruluşunu tamamlayan Marmaris Kat Hizmetlileri Eğitim Derneği  (MAHED);  3. Eğitim seminerini otel tekstili üzerine verdi.
            Marmaris’te çalışan kat hizmetlilerinin katıldığı, dün (24 Eylül 2014) TURBAN Yazıcı Hotel’de gerçekleştirilen seminerde; otellerde kullanılan tekstil malzemelerinin  kumaş özellikleri, dokuma çeşitleri, kullanım ve amaçlarına göre özellikleri, yapım aşamaları  ve  yıkanmasındaki farklılıklar konularında bilgi verildi.

            DENKA Tekstil sponsorluğunda gerçekleştirilen, Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk’ün de konuk olduğu seminerde söz alan MAHED Başkanı Pınar Kalkan Çamlar; “ Derneğimizin kuruluş amacı, üstüne basa basa söylediğim gibi sadece eğitimdir. Eğitimlerle kat hizmetlileri departmanını güçlendirerek kalitemizi yükseltmek,misafir memnuniyetini arttırıcı önlemler almak peşindeyiz. Otele gelen misafirlerimizi ne kadar memnun edersek işletmelerimize ve turizme getiri bir o kadar fazla olacaktır. Turizmde kaliteyi arttırmak, kalifiye personel sayısını çoğaltmak, misafir memnuniyetini arttırıcı yeniliklerde bulunmak, daha fazla misafir memnuniyetiyle daha fazla turist gelmesini sağlamak. Burada MAHED olarak bize düşen konu eğitim. “ dedi. Seminer sonrasında emeği geçenlere teşekkür plaketi sunuldu. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MAHED‘TEN OTEL TEKSTİLİ EĞİTİMİ
tarih Tarih: 25.09.2014, 12:54 okunma Okunma: 1484
Yorumlar
Merak ettim aranızda bir tek türbanlı arkadaş yok.Arab müşterileri şikayet etmiyormu,yoksa onlara hizmet vermiyormusunuz?Ya derlerse yarın hepiniz türban takacaksınız??
Tarih: 25.09.2014 - 12:27 | Gönderen: H.Erbil
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales