Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MAHALLELİ MARMARİS YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLACAK!
MAHALLELİ MARMARİS YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLACAK!

                Yeni dönemde oluşacak Marmaris Belediye Yönetimine, Mahalle Meclisleri güç katacak!..
                31 Mart Yerel Seçimlere yaklaşık iki hafta kala CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay, Marmaris  mahallelerini adım adım gezmeye devam ediyor, her kesimden her çevreden vatandaşların sorunları dinliyor.

                Önceki gün (11 Mart 2019)  merkezde Tepe Mahallesinde mahalle sakinleri ve esnafların sorunlarını, beklentilerini dinleyen CHP Adayı Oktay, yeni dönem Marmaris Belediyesi yönetiminde Marmaris Kent Konseyinin daha güçlü hale getirmek için, Mahalle Meclisleri oluşturacaklarına dikkat çekti.

                Konya Karamanlılar Derneği, Ağrılılar Derneği ve Marmaris Halk İnisiyatifi grubu görüşmeleriyle günü tamamlayan CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Oktay yapılan görüşmeler sonucu oluşan beklentilere karşılık; “ Marmarisimizin ortak akılla geliştirip uygulamaya koyacağımız projelerimizle; Öncelikle tüm Marmaris’in ve Marmaris Sakinlerinin ekonomik ve sosyal anlamda daha iyi yerlerde olabilmesi için Turizmin sadece Yaz mevsiminde değil, tüm yıl boyunca yapılabilmesi, fuarlar, spor ve kongre turizmine öncelik verilmesi, Marmaris Kent Konseyi ile el ele hazırlanacak  daha verimli bir faaliyet raporları düzenleyeceğiz.

       Hepsinden önemlisi Marmaris Kent Konseyini daha güçlü hale getirmek için Mahalle meclisleri kurup bu meclislerle sadece örgütlenmiş gruplar değil her bir Marmaris sakininin bireysel katılımıyla da söz hakkı olmasını sağlayacağız.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________

MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MAHALLELİ MARMARİS YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLACAK!
tarih Tarih: 13.03.2019, 16:03 okunma Okunma: 487
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales