Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DENİZİN AMAZONLARI ÇOCUK İSTİSMARINA DİKKAT ÇEKTİ!..
DENİZİN AMAZONLARI ÇOCUK İSTİSMARINA DİKKAT ÇEKTİ!..

                  Dünyaca ünlü merhum sanatçımız Barış Manço’nun eşi Lale Manço Ahıskalı, kadınlar ve çocukların gelecek mücadelesine desteğini, her geçen gün arttırıyor!..
                Kurulduğu günden bu yana toplumsal desteğini sürekli arttıran Marmaris merkezli Womens’ Sailing  School ( Kadınlar Yelken Okulu), bu yıl 8. Sini düzenlediği, “Uluslararası Kadınlar Yelken Haftası” etkinliğinde, Çocuk İstismarına Karşı” yelken açtı!..
                Önceki yıllarda “Meme Kanseri, Organ Bağışının Önemi, Kadına Şiddet” gibi konulara dikkat çeken, Marmarisli Neslihan Karayel’in kurduğu  Womens’ Sailing  School, bu yıl 8.sini düzenlediği, 16 - 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirdiği etkinlikte; Rusya, Belçika, Almanya, İsveç, Hollanda, Amerika ve Türkiye’den 8 tekne ile 50 kadın yelkenci bir hafta boyunca Hisarönü Körfezi koylarında yelken açtılar, düzenledikleri toplantılarda  “Çocuk İstismarına Karşı Çözüm” konusuna dikkat çektiler.

                Etkinliğin Marmaris Netsel Marina sponsorluğunda, Marmaris’in ünlü turizmcileri Ethem Zagikyan ve Yusuf Buldan’ın işletmecisi olduğu Loona Club People 180’de gerçekleşen, “Denize karşı 180 derece manzaralı” gala yemeğinde söz alan Neslihan Karayel;” Bu yıl 8. kez bir arada olduk. Bu kez dünya kadınları olarak, “Çocuk istismarına karşı Çözüm “konusuna dikkat çekmek istedik. Bir çocuğun vatanı, çocukluklarını yaşayabildikleri yerdir. Daha iyi bir dünya istiyorsak gelecekte, bugünün çocuklarına daha iyi bir yaşam ortam sunmak zorundayız. Bu konuda öncelikli görev, biz kadınlara düşüyor. Dünyada bir değişim bekliyorsak, öncelikle kendimizden başlamalıyız.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

Alev Şahin, Bade Tanoba, Aylin Coşkun, Tansel Taner, Naile Bayın, Feride Soygür.


Hakan İloğlu, Neslihan Karayel, Neriman Serbest, Sefa Mızraklı.


Svetlana Yudina, Evgeniya Dvorkina, Leymonte Alexandra, Irina Ermakova, Elena Mozozava, Natalia Dokuchaeva, Yulia Polyakova.


Lale Manço Ahıskalı, Serra Sueri, Meltem Can, Oya Ocakaçan, Gülay Akçalar, Ayşen Aksoy, Neslihan Karayel, Deniz İrengün.


Sigi Moors, Marianne Öztuna, Beril Sativ, Nurgül, Sabine Dedeoğlu, Berna, Naz Saydam, Zübeyde Saydam, Günhan Saydam, Linda Sievers, Erika Schogatay.

Neşe Hasipek, Şule Kükrer, Fatoş Dedeoğlu, Ceyda Güleçyüz, Lale Aksoy, Sanem Okan, Suzan Yorulmaz, Günnur Deniz, Miray Kibar, Birnur Akan.

Ethem Zagikyan, Yusuf Buldan.

LOONA Club PEOPLE 180 Tel 0506 999 01 80 
       
www.facebook.com/LoonaMarmaris/
                 Netsel Marina MARMARİS

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DENİZİN AMAZONLARI ÇOCUK İSTİSMARINA DİKKAT ÇEKTİ!..
tarih Tarih: 24.09.2017, 14:41 okunma Okunma: 5989
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales