Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KÜTAHYA SERAMİK MARMARİS AÇILDI
KÜTAHYA SERAMİK MARMARİS AÇILDI

                             Seramik ve Porselenin anavatanı Çin'e bile mal satan Türk inşaat sektörünün dünya markası NG Kütahya Seramik, ünlü sunucu Özlem Yıldız’ın sunumuyla, Marmaris mağazasını hizmete soktu.

                Geçen Cuma (26 Mayıs 2017)  Ulusal Egemenlik Caddesindeki yerinde NG Kütahya Seramik Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve Marmaris mağazası KAYANAR İnşaat sahibi Oktay Sunar ev sahipliğinde verilen açılış kokteyline; Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü, Ege Akdeniz Genç İşadamları Federasyonu (EGAFED) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Erdaş ve yaklaşık 300 konuk katıldı.

                Empati Organizasyon tarafından gerçekleştirilen ve Ünlü sunucu Özlem Yıldız’ın sunduğu açılış töreninde konuşan Marmaris mağaza işletmecisi Oktay Sunar; “Bizim tek amaç ve gayemiz var, o da yaptığımız, işin en iyisini yapmak,müşterilerimize en iyi ürünleri, en kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetleri sunmak.  20 yıldır inşaat sektöründe emek vermiş biri olarak bugün görüyorum ki bu 20 yılda aslında çok büyük bir iş başarmışsız. Sizler gibi değerli, dostlarımın güvenini kazanmak benim ve ekip arkadaşlarım için çok büyük bir onur. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamızda sektörün en iyi markalarını, dünyanın en son trend tasarımlarını sizlerle buluşturmayı amaçladık. Her insanın bir çıraklık ve ustalık dönemi vardır. Benim ustalık dönemim de Kütahya Seramik olacaktır.” dedi.

TERECİYE TERE SATIYORUZ

                Katılımcılara teşekkür eden ve Porselen ve Seramik ürünlerin asıl anavatanının Çin olduğuna dikkat çeken NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral da konuşmasında; "Yıllardır Avrupa'da ve Rusya'da varız. Bizim için önemli olan tereciye tere satmak. Gerek porselen sofra eşyalarının gerekse yer ve duvar seramiklerinin doğduğu yer Çin’dir. Tereciye tere satılır mı, satılır! Çin'e Kütahya Seramik ürünlerini gönderdik. Çinli müşterilerin hizmetine sunduk. Bu, bizim için onur. Bu, bir ticari mesele değil artık. Türk menşeli bir ürünün markasıyla birlikte dünyanın öbür ucunda kullanılabiliyor ve oradaki rakiplerin içinde yer alabiliyorsa, bu gerçekten çok memnuniyet verici. Orada farklı özel ürünlerimiz olmadan çalışma yapmak çok kolay değil. Biz bu farklılığı çok şükür sağladık.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

KÜTAHYA SERAMİK MARMARİS AÇILDI
tarih Tarih: 29.05.2017, 14:30 okunma Okunma: 1227
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales