Marmaris Bülten
KAZAK SANATÇI BEKISHEVA TABLOLARI ALICISINI BEKLİYOR MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KURTULUŞUN 92. YILINDA SORUMLULUĞUMUZ CUMHURİYETİMİZ
KURTULUŞUN 92. YILINDA SORUMLULUĞUMUZ CUMHURİYETİMİZ

            Afyonkarahisar yakınlarındaki Dumlupınar’da; Başkomutan Mustafa Kemal Paşa tarafından yönetilen, 26 Ağustos 1922’de başlayan, 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanan ve 9 Eylül’de hedefine ulaşan ulusal şahlanışın 92.Yıl dönümü…

             Bir kutlama mesajı yayınlayan Muğla Vali Yardımcısı Marmaris Kaymakam Vekili Kamil Köten yaptığı açıklamada; “ Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan, Türk Milletini bağımsızlık mücadelesinde nihai hedeflere ulaştıran büyük zaferimizin, 92. Yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve sevinci içerisindeyiz.
Milletimizin hürriyet ve bağımsızlık yolundaki inancını, iradesini ve kararlığını tüm dünya uluslarına ilan ettiği bu anlamlı zafer, Cumhuriyetimiz’in kuruluşuna giden yolun, en önemli aşamalarındandır.
            30 Ağustos Zaferi, toprakları işgal altında olan milletimize kayıtsız şartsız bağımsızlığı ve milli hakimiyeti müjdelerken, Türk Milleti de, hürriyetinden vazgeçemeyeceğini, Türk bayrağının gönderden indirilemeyeceğini bütün dünyaya ispatlamıştır. Bizlere bu büyük zaferi armağan eden, canları pahasına bağımsız ve özgür yaşamamızı sağlayan kahramanlarımıza karşı da en önemli sorumluluğumuz, Cumhuriyet’i ve değerlerini korumaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Marmaris halkının ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanı uğrunda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi, gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

KURTULUŞUN 92. YILINDA SORUMLULUĞUMUZ CUMHURİYETİMİZ
tarih Tarih: 29.08.2014, 06:20 okunma Okunma: 1135
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales