Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KÖYLÜ DOSTU BAŞKAN EFENDİSİNİN ELİNİ ÖPTÜ
KÖYLÜ DOSTU BAŞKAN EFENDİSİNİN ELİNİ ÖPTÜ

                Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün, “Köylü milletin efendisidir.” sözü doğrulanırcasına, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de köylü, üretici pazarında açtığı satış standı için belediyeye sembolik olarak sadece 1 TL ödüyor.
                Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, beraberindeki Başkan Yardımcısı Mehmet Güven ile birlikte üretici pazarını ziyaret ederek, bölge üreticileri ve vatandaşlarla buluştu. Ziyarette, yaşı büyük üreticilerin ellerini öperek, üreticilere bol kazançlar dileğinde bulunan Başkan Gümüş, üreticiler ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini değerlendirdi.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; hayata geçirdikleri ‘Kırsal Kalkınma’ Projesi ile bölge üreticilerine destek verdiklerine dikkat çeken Başkan Gümüş, “Üreticilerimize ürünü üretmeye başladıkları andan, ürünün satışı anına kadar destek vermeye devam ediyoruz. Bu bağlamda oluşturduğumuz üretici pazarımızda yönetmelik gereği sembolik olarak stantlardan 1 TL’lik gibi bir ücret alıyoruz. Burada önemli olan bölge üreticimizi desteklemek ve üreticilerimizin doğal ürünlerini halkla buluşturmaktır. Bizler her zaman halkımızla iç içe bir yönetim oluşturduk. Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımızdan hiç kopmadık, kapılarımızı hiç kapatmadık. Her zaman şeffaf ve ulaşılabilir yönetim anlayışını benimsedik. Sık sık halkımız ile bir araya geliyor, istek ve taleplerini alıyor ve değerlendiriyoruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

KÖYLÜ DOSTU BAŞKAN EFENDİSİNİN ELİNİ ÖPTÜ
tarih Tarih: 18.01.2017, 23:44 okunma Okunma: 1857
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales