Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KÖRFEZ ÜLKELERİ YATIRIM VE İŞBİRLİĞİ İÇİN TÜRKİYE’DE
KÖRFEZ ÜLKELERİ YATIRIM VE İŞBİRLİĞİ İÇİN TÜRKİYE’DE

                 Aralık ayında  düzenlenecek Türkiye - Körfez İşbirliği Konseyi 2. İş ve Yatırım Forumu, yarın (7 Eylül 2015) saat 11:00’de Ankara’da, TOBB İkiz Kulelerde düzenlenecek basın toplantısı ile tanıtılacak.

                Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’dan verilen bilgiye göre; basın toplantısına TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, Körfez İşbirliği Konseyi Odaları Federasyonu (FGCCC) Genel Sekreteri Abdurrahman Al Naqi ve IFP Katar Direktörü Goerge Ayache iştirak edecek. Forum’un, Körfez işadamları ile Türk iş dünyası arasındaki ikili ekonomik ilişkilere ivme kazandırması, aynı zamanda yeni işbirliği ve yatırım olanakları açması bekleniyor.

                Hazırlıkları süren Türkiye - Körfez İşbirliği Konseyi 2. İş ve Yatırım Forumu; TOBB ve FGCCC işbirliğinde, IFP Katar organizasyonu ve Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) desteğiyle 9 -10 Aralık 2015 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Oman ve Kuveyt’in ticaret ve sanayi odaları, birlik ve federasyonlarının oluşturduğu Körfez İşbirliği Konseyi Odaları Federasyonu ile düzenlenecek olan İş ve Yatırım Forumu’na Türkiye ve Körfez ülkelerinden iş ve finans dünyasından geniş bir katılım bekleniyor.
                Forum kapsamında, altyapı, mega projeler, teknik müşavirlik, tarım, gıda güvenliği, yenilenebilir enerji, petrol ve gaz sektöründe karşılıklı işbirliği imkanları, şirket kurma koşulları ve kadın girişimciliğini teşvik konuları ele alınacak. Ayrıca firmalar arasında eğitim, lojistik, tarım, gıda, bankacılık ve finans, petrol, gaz, enerji, sağlık turizmi, altyapı ve teknik müşavirlik ve savunma sanayi sektörleri başta olmak üzere ikili iş görüşmeleri yapılacak. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

__________________________________ 

TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

KÖRFEZ ÜLKELERİ YATIRIM VE İŞBİRLİĞİ İÇİN TÜRKİYE’DE
tarih Tarih: 06.09.2015, 13:26 okunma Okunma: 1275
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales