Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KİTAP İÇİN OYUNCAK SİLAHLARINI TESLİM ETTİLER
KİTAP İÇİN OYUNCAK SİLAHLARINI TESLİM ETTİLER

                Muğla’nın Seydikemer ilçesinde; Seydikemer Kaymakamlığı’nın da destek verdiği, “Oyuncak Silahını Getir Kitabını Al Kitap Bayramı” etkinliğinde, ilkokul öğrencileri, getirdikleri oyuncak silahlara karşılık, kitapla ödüllendirildiler.
                Seydikemer Kaymakamlığı’ndan verilen bilgiye göre; Fethiye’ de bulunan Arkadaşım Kitap Derneği tarafından öğrencilere kitap okumayı özendirmek amacıyla düzenlenen “Oyuncak Silahını Getir Kitabını Al Kitap Bayramı” kapsamında Merkezdeki İlkokullar da öğrenim gören öğrencilere kitaplar dağıtıldı.

                Seydikemer Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Arkadaşım Kitap Derneği tarafından Cumhuriyet meydanında düzenlenen etkinlikte konuşan Arkadaşım Kitap Derneği başkanı   Sıddık Sönmez,  “Biz öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve boş zamanlarını değerlendirmeleri amacıyla bu projeyi başlattık, umarım öğrencilerimize katkımız olmuştur.” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San da, “Eğer okuduğunuzu anlamak ve algılamak istiyorsanız bol kitap okumalısınız. Bol kitap okumayı da hızlı okuma teknikleri ile pekiştirmek zorundasınız.  Eğer hızlı okursanız zamanı iyi değerlendirmiş olursunuz.  Okul ve meslek sınavlarında zamanla yarışacaksınız. Kitap en iyi arkadaştır.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

KİTAP İÇİN OYUNCAK SİLAHLARINI TESLİM ETTİLER
tarih Tarih: 11.12.2015, 01:38 okunma Okunma: 892
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales