Marmaris Bülten
MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KİŞİDEN TOPLUMA İŞBİRLİĞİ ÇEVREYİ KORUR
KİŞİDEN TOPLUMA İŞBİRLİĞİ ÇEVREYİ KORUR

KİŞİDEN TOPLUMA İŞBİRLİĞİ ÇEVREYİ KORUR

            Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy; 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, çevreye zarar vereninde koruyanında yalnızca insan olduğuna dikkat çekerek ancak toplumsal, kurumsal  işbirliğiyle çevrenin korunup geliştirilebileceğini vurguladı.
            Kaymakam Aksoy mesajında; “ İnsanoğlu, doğal çevrimi tamamlayan, hem de doğal çevreyi en çok etkileyen bir varlıktır. Çevrenin korunması, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konusunda gösterilen çabaların amacı, insanların daha sağlıklı ve güvenli bir çevrede yaşamalarının sağlanmasıdır. Çevreye zarar veren de çevreyi koruyan ve geliştiren de insandır.
            Yaşanabilir bir çevre, tüm değerleriyle korunması gereken bir bütündür. Üretimden tüketime kadar olan her evrede, çevreye duyarlı olmak, her türlü tedbiri almak zorundayız.
            Doğamızın yaşanabilir olarak kalması ve daha sağlıklı yaşabilmek için, sürdürülebilir bir çevre anlayışı planlamasında, toplumun her noktasındaki bireyin, sosyal sorumluluklarında üzerine düşeni özverili bir şekilde yerine getirmesini sağlamalıyız. Çevre adına atılacak her adımda kurallara uygun davranılmasının yanında, ortak bir tavır alınması, gerekli bilinçlendirmelerin sağlanması yönünde, ilgili kamu ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapılması da büyük önem arz etmektedir.
          Bu duygu ve düşüncelerle, tüm kişi ve kuruluşların çevreye karşı göstermiş oldukları duyarlılığın daha da gelişmesi ve yapılacak etkinliklerle çevre bilincinin daha da artması temennisiyle, tüm halkımızın “5 Haziran Dünya Çevre Günü” nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Ata SEVGİ AjansCANKA

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)

www.marmarisbulten.com/Haber/dis_hekimi_kemal_baycan_marmaris_implant_dental_tomografi/

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/
 

KİŞİDEN TOPLUMA İŞBİRLİĞİ ÇEVREYİ KORUR
tarih Tarih: 04.06.2020, 22:52 okunma Okunma: 4728
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales