Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KIRÇİÇEĞİ’NİN YAPRAĞI DALINDAN HABERSİZ
KIRÇİÇEĞİ’NİN YAPRAĞI DALINDAN HABERSİZ

                “Bir elin verdiğini diğer el bilmemeli.” anlayışımız nedeniyle; geride kalan 11 ayın dikkate alınmayıp, sadece Ramazan ayında yapılan göstermelik şekilci hayırları, iyilikleri pek gerçekçi bulmuyoruz aslında.
                Bu nedenle de, genelde davet edildiğimiz iftar yemeklerine katılmamayı prensip edinmiştik. Bu yılda, gelen birçok iftar davetlerine iş yoğunluğumuzu gerekçe göstererek, kibarca reddedip katılmamayı tercih ettik, birisi hariç…
                23 Haziran’da Kırçiçeği Restoranları Marmaris Şubesi’nin, 24 Haziran Cuma günü vereceği iftar yemeği ile ilgili kurum merkezi İzmir’den gelen davete, bizim için Kırçiçeği’nden gelen ilk iftar daveti olduğu ve ayrıca ; “Birlikteliğimizde ayrıca Kırçiceği’nin yeni yatırımları hakkında bilgilendirmede bulunulacaktır.” denildiği için “Haber de çıkabilir.” düşüncesiyle, nezaketen gitme kararı aldık. Hem de aynı gün planladığımız Marmaris çevre köyleri iş programımızı iptal etmek uğruna.
.............
                Saatler 20.38’i gösteriyor ve restoran kapısında bizi Marmaris Şube Müdürü İsa Sevim ve Operasyon Saha Yöneticisi Akif Benli, hoş geldiniz diyerek karşılarken, biranda uzattığımız elimiz havada kaldı. Hemen arkamızdan gelen bir bayan, “Başkanım hoş geldiniz!” denilerek Şube Müdürü İsa Sevim tarafından karşılandı ve önceden ayrıldığı anlaşılan masasına götürüldü. Müdür Sevim’in dönüşünü beklerken ayaküstü hoş sohbet yaptık Operasyon Müdürü Akif Beyle. Ve Sayın Sevim geri döndüğünde hala bekliyoruz…
                Veda zamanı diye düşünüp, ” Size iyi akşamlar, gidiyoruz biz.” dedik, şaka ile karışık. Sayın Sevim’den el cevap; “Tamam Ata abi görüşürüz, güle güle!..” Beklemediğimiz bu cevap karşısında hala bir şaka olduğunu düşünmeye çalışıp; “O zaman neden davet ettiniz?” dedik.  Adam belki de gerçekten haklı; “Abi ben seni aramadım ki!” derken, geriden Kırçiçeği Kurumsal İletişim Müdürü Pınar Uzunyolcu sesleniyordu;” “Hoş geldiniz, lütfen buyurunuz!..”
…………….

                Nezaketen teşekkür edip ayrıldık oradan ve istikamet Marmaris’te herkesin bildiği; kişi, mevkii, Ramazan, zaman ayırmadan herkesin eşit hizmet aldığı “Hacı’nın Yeri” oldu.
Yemek sonrasında, Sayın Uzunyolcu’ya nezaketsizlik ettiğimizi düşünerek, tekrar  Marmaris Kırçiçeği’ne döndük ama  şartlı, Sayın Sevim’in, Ramazan ayı dışında da her zaman ikram ettiği çayımızı içmek için, içtik te.
                Çay ikramlarınız için bir kez de buradan teşekkür ediyoruz Sevgili Kırçiçeği Restoranları yöneticileri.  Sizden ricamız lütfen şube yöneticilerinize sürpriz yapmayın, ne Ramazan’da ne de normal zamanda. Bize olan - olacak davetlerinizi, bizden önce  şube yöneticilerinize de bildirin yeter. Sağlıcakla, dostça hoşça kalın.
                                                      Yazar Ata SEVGİ - GÜNCELİTE

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

KIRÇİÇEĞİ’NİN YAPRAĞI DALINDAN HABERSİZ
tarih Tarih: 27.06.2016, 02:33 okunma Okunma: 1763
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales