Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KEŞKEKLİ ZURNALI ŞENLİK BAŞLIYOR
KEŞKEKLİ ZURNALI ŞENLİK BAŞLIYOR

                Muğla’nın merkez Menteşe ilçesinde ilk kez Zurna resitalli, Muğla’nın yöresel yemeği Keşkek ikramlı şenlik düzenleniyor.
                Menteşe Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan “Cedit 1. Kültür Şenliği”, 10 Eylül Cumartesi Günü Yeniköy Mahallesi Meydanı’nda yapılacak. Şenlik, akşam saat 20.00’de Sanatçı Uygar Karaca ve Grup Acapella konserleri ile başlayacak. Protokol ve açış konuşmalarının ardından Şenlik etkinlikleri Salsa, Zeybek gösterileri ve Zurna resitali ile devam edecek. Muğla Yörük Obaları Derneği Zeybek oyunları ekibinin de bir gösteri yapacağı şenlik programı Sanatçı Uygar Karaca’nın konserinin 2. Bölümü ile devam edecek.
                Şenlikle ilgili bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Menteşe Belediyesi olarak ilçemizi ve mahallelerimiz tanıtan etkinlikler ve organizasyonlara destek vermeye devam ediyoruz. Cedit 1. Kültür Şenliği içeriğinde barındırdığı yöresel danslar ve canlı müzik programı ile yöresel kültürümüzün ulusal baz da tanıtımına katkı sağlayacaktır. Ayrıca şenlikte katılımcılara Muğla’mıza ait keşkek yemeği de ikram edilecek. Tüm vatandaşlarımızı şenliğe katılmaya davet ediyorum.”dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

KEŞKEKLİ ZURNALI ŞENLİK BAŞLIYOR
tarih Tarih: 07.09.2016, 07:58 okunma Okunma: 1102
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales