Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KADIN YARATIRSA AÇILIŞI VALİ YAPAR
KADIN YARATIRSA AÇILIŞI VALİ YAPAR

                Marmaris Kalimerhaba Derneği’nce gerçekleştirilen; Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali 10. Yaşında çeşitli ülkelerden 40 sanatçının katılımı ile Blueport AVM’de kapılarını sanatseverlere açtı.
                Önceki gün (6 Mart 2015) Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından açılışı yapılan festival,  22 gün süren etkinlikleri ile Dünyanın en uzun süreli, ülkemizin kendi konusunda en içerikli festivali olma özelliğine sahip.

                Kalimerhaba Derneği Başkanı Selma Sonat , Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali’ni hiç bir yerden destek almadan sadece sanatçıların, sanatseverlerin ve sanata duyarlı kuruluların katkısı ile 10 yıldır gerçekleştirmenin  gururunu yaşadıklarını belirterek, geçen yıl İstanbul ve Marmaris’te  yapılan etkinliklerde on binlerce kişinin izlediği Karma Güzel Sanatlar Sergisini bu yıl “Kadın Yaratırsa” başlığı altında sanatseverlerin beğenisine sunduklarını söyleyerek, “Kadın Yaratırsa iyiyi, doğruyu, güzeli yaratır” dedi. Sonat konuşmasının ardından Festivalin 10. Yıl Onur Ödülünü, 10 yıldır Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivaline ev sahipliği yapan Blue Port AVM Yöneticisi Ayten Demir Bilgin'e sundu.
                PTT Genel Müdürlüğü tarafından her yıl Uluslar arası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali Hatıra Pulu  bastırılan ve İlk Gün damgası vurularak, koleksiyonerlere sunulan  Pul ,  Dünya Fletalistlerin ilgi odağı olup, PTT web sitesinde yayınlanarak Marmaris adına önemli bir tanıtımı gerçekleştirmekte olduğunu açıklayan Marmaris PTT Müdürü Seher Uslu , bu yılın İlk Gün Damgalı pulunu Muğla Valisi Sayın Amir Çiçek’e takdim etti.
                Açılışta söz alan Vali Amir Çiçek,”Bu kutlama ve anma, sadece bir günle sınırlı kalmamalı yılın her gününe yayılmalı, Analarımız, bacılarımız, eşlerimiz ve sevgili kız çocuklarımız sizlerin önünde saygı ile eğiliyorum.” dedi.
                 06 Mart – 28 Mart tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle dvam edecek festivalde;  , 08 Mart Blue Port Sergi alanında Kekik Hatun  standında saat 14.00de sunulacak Yöresel lezzet şöleni ve 09 Mart Pazartesi günü Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası Muhiddin Onay Konferans Salonu’nda Saat 14.00 da gerçekleşecek “Fark yaratan Farklı Kadınlar Söyleşisi”yer alıyor. AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

KADIN YARATIRSA AÇILIŞI VALİ YAPAR
tarih Tarih: 08.03.2015, 19:34 okunma Okunma: 1280
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales