Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KADIKÖY’DEN VARNA’YA TATİLE GİTTİLER KUPALARLA DÖNDÜLER
KADIKÖY’DEN VARNA’YA TATİLE GİTTİLER KUPALARLA DÖNDÜLER

            Bulgaristan’ın Varna kentinde bu yıl 15. si düzenlenen Uluslar arası Veteran Masa Tenisi Turnuvası’nda, Türkiye’yi temsil eden Fenerbahçe takımı; 5 kupa ile döndü.
            Varna Belediyesi ve Deniz Şeytanları Masa Tenisi Derneği işbirliği ile 7 Ağustos’ta düzenlenen turnuvanın açılışı, Varna Belediyesi spordan sorumlu Başkan Yardımcısı Stefan Filipov ve Deniz Şeytanları Derneği Başkanı Krasimir Petrov tarafından yapıldı.

            Turnuvaya hem sporcu hem de yönetici olarak katılan Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı,  Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Nesibe Müsevitoğlu; turnuvanın rövanşı niteliğinde, 18 - 19 Ekim 2014’de Caferağa Spor Salonunda gerçekleştirilecek, 15. Uluslar arası Veteran Masa Tenisi Turnuvası’na tüm ülke sporcularını beklediklerine dikkat çekerek; “Şampiyon olmak güzel ama şampiyon kalmak daha önemli. Turnuvanın İstanbul ayağında da kupaları toplamamız şart.” dediler.
            Turnuvada Türk sporculardan Nesibe Müsevitoğlu tek bayanlarda ikinci, Nesibe Müsevitoğlu ve Nilgün Altınışık Çift bayanlarda birinci, 70 yaş üstü tek erkeklerde Nurdoğan Altınışık birinci, 60 Yaş üstü tek erkeklerde Fadıl Olguner ikinci, 60 Yaş üstü çift erkeklerde Fadıl Olguner ve Nurdoğan Altınışık birinci olarak, Türkiye’ye 5 kupa ile döndüler. (Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris)
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

KADIKÖY’DEN VARNA’YA TATİLE GİTTİLER KUPALARLA DÖNDÜLER
tarih Tarih: 18.08.2014, 01:50 okunma Okunma: 1885
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales