Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İYİ PARTİ MUĞLA İLÇELERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR
İYİ PARTİ MUĞLA İLÇELERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR

                İYİ Parti Muğla İl Başkanlığınca önceki gün Seydikemer ilçesinden yeniden başlatılan, “Anlat Hemşerim Dertleşelim” projesinin ikinci durağı Marmaris oldu.
                İYİ Parti GİK ve Kurucular Kurul Üyesi Metin Ergun, Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ve Marmaris İlçe Başkanı Alirıza Doğanyılmaz partililerle birlikte,  Atatürk Caddesi üzerinde Türkmenistan Parkı’nda Marmaris sakinlerini dinlediler, isteyen vatandaşların da anket yoluyla görüşlerini aldılar.

                Dün(11 Nisan 2018) gün boyu devam eden halk buluşması sonrasında bilgi veren, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ; “Genel merkezimizin bir süre önce Türkiye genelinde başlattığı “Anlat Hemşerim Dertleşelim” projemizi biz, Muğla genelinde yeniden planlayarak devam ettiriyoruz. Önceki gün Seydikemer’den başladık, bugün de Marmaris’teyiz. Halkla buluşmalarımızı önümüzdeki günlerde, diğer ilçelerimizde de devam edeceğiz. Türkiye için tekrar konuşabilen, tartışabilen ve toplumsal barışı sağlayan bir emek harcıyoruz. Adaletli insana ve çevreye saygılı, üretken, eğitim ve refah seviyesi yüksek, çağdaş ve modern bir Türkiye’yi yeniden inşa etmek için sizler ile birlikteyiz. İYİ insanlar olarak Muğla’ya da, Türkiye’ye de İYİ geleceğiz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

İYİ PARTİ MUĞLA İLÇELERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR
tarih Tarih: 12.04.2018, 04:04 okunma Okunma: 1012
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales