Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İYİ PARTİ MARMARİS’E DE ÇOK İYİ GELECEK
İYİ PARTİ MARMARİS’E DE ÇOK İYİ GELECEK

                Muğla’nın Marmaris ilçesinde kış mevsimi, önceki yıllara göre siyaseten daha sıcak geçiyor!..
                Geçen yıl 20 Kasım’da Marmaris’in tanınmış turizmcilerinden Ali Rıza Doğanyılmaz’ın başkanlığında yola çıktığı açıklanan İYİ Parti Marmaris İlçe Teşkilatı, Şubat ayında İlçe Teşkilatı olarak sahaya iniyor!..

                İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanlığından verilen bilgiye göre; Ali Rıza Doğanyılmaz’ın başkanlığında oluşturulan İYİ Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulunda İlçe Başkan Yardımcısı Ali Aygün,  İlçe Sekreteri Füsun Cengiz ve Muhasip Üye de Hatice Ay  oldu.
                Diğer yönetim kurulu üyeleri ise ; Vildan Yıldırgan, Serkan Çelebi, Ali Gümüşcan, Semih Yüce,  Erol Öğün, Gökhan Kök, Rengin Özçiçek, Mustafa Levent Erdem, Yunus Emre Akbaş, Ercan Özçelik, Ersan Bulut, Gülsüm Gelens, Aysunay Uzunkaya, Emel Koçhan, Mustafa Serhat Tümer, Neşe Hız, Zülal Çağlayan, Emre Mengi,  Yusuf Koray ve  Sonay Korkmaz oldu.
              Marmaris İlçe Başkanlığında görüştüğümüz İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğanyılmaz yaptığı açıklamada; “İYİ Partimiz öncelikle ülkemize olmak üzere,  kuruluşumuzu tamamladığımız Marmarisimiz'e de de çok İYİ gelecek. Kordon caddesinde açtığmız ilçe başkanlık binamızda üye kayıtlarımızı başlattık. Şubat ayı içerisinde de partimizin Marmaris İlçe Başkanlık binasını, Marmaris halkının yapacağı bir törenle açacağız” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

İYİ PARTİ MARMARİS’E DE ÇOK İYİ GELECEK
tarih Tarih: 23.01.2018, 02:08 okunma Okunma: 2062
Yorumlar
Marmaris Halkı partimize büyük bir teveccüh gösteriyor ve tabi ki, bu ilgi ve alaka bizi motive ediyor. Ülkemiz için, memleketimiz için çalışma azmi veriyor. İlgiyi karşılıksız bırakmamak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Marmaris halkını partimize davet ediyoruz. Gelin bir çayımızı için bizleri tanıyın.
Tarih: 23.01.2018 - 10:37 | Gönderen: Aysunay UZUNKAYA
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales