Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İTFAİYE 7 GÜN 24 SAAT GÖREVDE
İTFAİYE 7 GÜN 24 SAAT GÖREVDE

                Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra Muğla ili genelinde 13 ilçe amirliği, 27 istasyon olmak üzere toplam 40 noktada 505 personel, 142 araçla hizmet veren İtfaiye Teşkilatı,   öğrenci ağırlıklı, eğitim de veriyor.
                Muğla Büyükşehir Belediye İtfaiye Teşkilatı, Muğla ili genelinde vatandaşların güvenliği, huzuru için 7 gün 24 saat hizmet veriyor.  Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre;  teşkilat bugüne kadar 6 bin 309 itfai olaya müdahale etti. Muğla ili genelinde yangın, doğal afet, kaza gibi birçok olayda vatandaşların kısa sürede yanında olan Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı düzenlediği eğitim programları ile de bugüne kadar 28 bin 511 kişiye yangın eğitimi verdi.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Raşit Çöl,Muğla, doğal güzellikleri, iklimi, geniş coğrafyası ile farklı ve özel bir il. Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatımız son teknoloji araç ve gereçleri, eğitimli personeli ile bu özel coğrafyada 7 gün 24 saat hizmet veriyor. İtfaiye Teşkilatımız yangın, sel, doğal afet, kazalara aktif ve etkin müdahalesinin yanında düzenlediği eğitim programları ile de vatandaşlarımızı bilgilendirmektedir.” dedi.
AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

İTFAİYE 7 GÜN 24 SAAT GÖREVDE
tarih Tarih: 22.01.2016, 00:36 okunma Okunma: 807
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales