Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İP’DEN MARMARİSLİLER'E KURULTAY DAVETİ
İP’DEN MARMARİSLİLER'E KURULTAY DAVETİ

            İşçi Partisi (İP) Marmaris İlçe Örgütü yaptığı basın toplantısıyla; 15 Şubat Pazar günü yapılacak İP Kurultayı için Marmarisliler’e katılım çağrısı yaptı.
            Yapılan İP Muğla İl Başkanı Ertan Yıldırım imzalı açıklamada; “Bir tarihe tanıklık etmek üzeresiniz. Bu tanıklık 15 Şubat’ta Ankara Arena spor salonunda, partimiz İşçi partisine çok büyük katılımlarla yurdumuz yurtseverlerinin birliğinin ilan edildiği tarih olacaktır. Bu partimizin; halkçıları, milliyetçileri, devrimcileri, demokratları ve tüm yurtseverleri birleştirdiği bir tarih olacaktır.
                Bu davet; bölünme değil birleşmeye, savaşa değil barışa,yoksulluğa değil varsıllığa yönelik bir iradenin ifadesi olacaktır. Tüm duyarlı vatandaşlarımızı bu kongreye davet ediyoruz. Bu kongre, MİLLİ BİRLİK için Ulusal çağrı kongresidir. 
             Ülkemizin zenginlikleri, fabrikaları, bankaları, madenleri, demir ve deniz yolları hatta karayolları, köprüleri, tarım alanları, tohum istasyonları yabancılara satılarak veya peşkeş çekilerek milletçe fakirleşmemiz sağlanmıştır. Bu kongrede GÜÇ olacak olan partimiz, kuracağı iktidarla tüm olumsuzlukları giderecek milli hükümeti kuracaktır. Eksik bırakılan, önü kesilen Atatürk devrimleri, iktidarımız döneminde kaldığı yerden inşa edilmeye devam edecektir.
           Marmaris'in değerli basın emekçileri, değerli Marmarisliler, sizleri bu haklı mücadelemizde yanımızda görmek sizlerle beraber aynı otobüslerde Ankara'ya kurultayımıza katılmayı bekliyoruz. Sizleri çağrıyoruz 14 Şubat cumartesi akşamı saat 20:00 de Eşref Girginç parkı önünden hareket ediyoruz.” denildi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

İP’DEN MARMARİSLİLER'E KURULTAY DAVETİ
tarih Tarih: 12.02.2015, 02:14 okunma Okunma: 991
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales