Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İFTARLIK GAZOZ’A KIRÇİÇEĞİ GALASI
İFTARLIK GAZOZ’A KIRÇİÇEĞİ GALASI

                Muğlalı Yönetmen Yüksel Aksu'nun Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de çektiği; başrollerinde Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar'ın oynadığı, İftarlık Gazoz filminin rüzgârı, bu kez İzmir'de, filmin sponsoru Kırçiçeği Restoranlar Zinciri’nin 30.yıl kutlamasında esti.
                Karşıyaka’da bulunan Mavibahçe AVM'de düzenlenen özel gecede büyük coşku ve izdiham yaşandı. Cinemaximum'un 11 salonunun tamamını dolduran 1600 izleyicinin filme olan ilgisi görülmeye değerdi.  
30.yıla iftarlık gazozla kutlama
               
Kırçiçeği Restoranları  Genel Müdürü; Meryem Dilşad İpbaş;” 30 sene önce İzmir’in Bornova ilçesinde başlatmış olduğumuz lezzet serüvenimiz her geçen gün gelişerek, büyüyor. Kırçiçeği  Ege bölgesini anlatan bu filmin bir parçası olmaktan ve 30. Yaşımızı İftarlık Gazoz ile kutlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Gişemiz bol olsun inşallah. Kuruluşumuzdan bu yana Niyet iyi; akıbet iyi diyerek; dürüstlük, güven ve çalışkanlıktan ödün vermeden, işimize tutkuyla bağlı kalarak çalışıyoruz. Doğduğumuz topraklara sahip çıkarak, topluma yarar sağlamak için  sosyal sorumluluk projelerine hep destek olmaya çalışıyoruz. Bizim işimiz pide, çorba satmak değil yalnızca. Biz misafirlerimizi kültür, sanat, spora verdiğimiz destekle doyurduğumuza inanıyoruz. Bodrum’da bulunan ve bugün aramızda olan, “Kırçiçeği Bayan Basketbol” takımının ana sponsoru olduk. İnşallah kulüp başkanımız Yiğit Özmen ile  3 Şubat Çarşamba günü Bodrum da Federasyon ve basın mensupları eşliğinde protokolümüzü imzalayacağız.” dedi.

                Gecede söz alan filmin senaristi ve yönetmen Yüksek Aksu; “Ben İzmirlilerin yarı çocuğu sayılırım, sizden bir ricam var. Bakın Cem Yılmaz’ı Ege’ye transfer ettik. Beni mahcup etmeyin, bana kendi sahamda gol yedirmeyin, öbek öbek toplanıp filmi seyretmeye gidin.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

İFTARLIK GAZOZ’A KIRÇİÇEĞİ GALASI
tarih Tarih: 01.02.2016, 01:46 okunma Okunma: 1937
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales