Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İÇMELER MALİYE KAMPI RESMEN MARTI GYO’DA
İÇMELER MALİYE KAMPI RESMEN MARTI GYO’DA

           İçmeler Maliye Kampı’nı 49 yıllığına alan Martı GYO; Üst düzey turist hedefiyle, araziye 500 yataklı yeni turizm tesisi yapıyor.

                     Türkiye’nin turizm odaklı ilk Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı Martı GYO, 2011’e yeni yatırımlarla girdi.  7 Ocak tarihinde ihaleye çıkarılan Marmaris İçmeler’deki Maliye Kampı arazisine en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanan Martı GYO, 49 yıl geçerli olacak sözleşmeyi 7 Şubat Pazartesi günü imzaladı.
                  
Martı GYO Halkla İlişkiler Biriminden verilen bilgiye göre; Martı GYO A.Ş. bu taşınmazları 49 yıl süreliğine bağımsız ve sürekli olarak kullanabilecek. Martı GYO yıllık 4 milyon 920 bin lira teklifle yaklaşık 5.5 katı bedelle aldığı ihalenin ardından yeni yatırım planlarına da başladı. Martı Grubu, yeni arazisinde yapacağı yatırım sonucunda 2 bin 200 olan toplam yatak kapasitesine 500 yatak daha ekleyerek 2 bin 700 yatak kapasitesine ulaşmış olacak.  Arazi üzerine 500 yataklı karma kullanımlı lüks bir turizm tesisi planlayan Martı Grubu, sektördeki 45 yıla yakın tecrübesiyle İçmeler’e  kazandıracağı bu yeni tesis ile üst düzey turisti hedefliyor.
                  
Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin yaptığı açıklamada, “Bu ihaleyle büyüme hamlelerimizin devamı gelecek. Martı Grubu olarak bölgedeki pazar payımızı büyüterek, İçmeler’deki 477 oda 984 yatak olan kapasitemizi, 500 yatak ilave ederek 1484 yatak kapasitesine ulaştırmayı hedefliyoruz. Eşsiz bir konumda olan tesisi, Egenin incisi ve mavi yolculuk güzergâhında olan Muğla’nın İçmeler Beldesi’nde 300 metrelik sahil şeridinde, 50 dönümlük bir turizm kompleksine dönüştüreceğiz. Bölgenin ihtiyacı olan, üst düzey turistlere yönelik ve talebi hazır olan bu ürünü, hızlı bir inşaat sürecinden sonra pazara sunmayı planlıyoruz” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

İÇMELER MALİYE KAMPI RESMEN MARTI GYO’DA
tarih Tarih: 17.02.2011, 18:59 okunma Okunma: 3740
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales