Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İÇMELER KERMESLERİ ÖĞRENCİLERİ GİYDİRDİ
İÇMELER KERMESLERİ ÖĞRENCİLERİ GİYDİRDİ

                      Marmaris’in İçmeler Beldesi Kent Konseyi, yaz boyunca düzenledikleri kermeslerden elde ettikleri gelirle, ihtiyacı olan 29 öğrencinin giyim masraflarını karşılıyor.
                
 İçmeler Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden bugün ( 14 Eylül 2010)verilen bilgide; ” 29 öğrenci için hazırlanan Hediye Çekleri sahiplerine ulaştırılmak üzere Beldemiz İlkokulunda düzenlenen bir toplantı ile Okul Müdürü ve Mahalle Muhtarlarına teslim edildi.

                   
Belediye Başkanı Zeki Eren konuşmasında, “Kent Konseyinin özellikle Kadın Kollarının bu çalışmalarını takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
                   
Kent Konseyi Başkanı Ali Özenoğlu’da;  “29 öğrencinin yaz kış giyeceği okul kıyafetlerinin alınabileceği miktarda hediye çeki hazırlandığını, bu çekleri öğrencilerin ailelerine ulaştırılmak üzere okul müdürüne ve mahalle muhtarlarına takdim ediyorum.” dedi.
          
Kent Konseyi Kadın Kolları Başkanı Semin Biter’de; “Çalışmalarımız sonucunda bugün burada 29 öğrencimizin ailelerine destek çıkıyoruz, çalışmalarımızda başta Belediye Başkanımıza, Belediye Personelimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.”  dedi.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

İÇMELER KERMESLERİ ÖĞRENCİLERİ GİYDİRDİ
tarih Tarih: 14.09.2010, 16:08 okunma Okunma: 1476
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales