Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İÇKİ YASAĞI YABANCI MASA TENİSÇİLERİ ŞAŞIRTTI
İÇKİ YASAĞI YABANCI MASA TENİSÇİLERİ ŞAŞIRTTI
İÇKİ YASAĞI YABANCI MASA TENİSÇİLERİ ŞAŞIRTTI

 

Uluslararası Kadıköy Veteranlar Masatenisi Turnuvası’na gelen sporcuların, Moda’da  içki yasağı şaşkınlığı…

Ata Sevgi / Kadıköy - İstanbul

9.Uluslararası İstanbul Kadıköy  Veteran Masa Tenisi Turnuvası; 11-13 Ekim tarihleri arasında Kadıköy Caferağa Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı  Nesibe Müsevitoğlu’ndan alınan bilgiye göre; Kadıköy Belediyesi ve Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü’nün 9 yıldır geleneksel olarak düzenlediği turnuvaya bu yıl, İran,  Bulgaristan, Romanya, Filistin, Amerika, Kolombiya, Kosova’dan 35 yabancı ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden  toplam 150  veteran sporcu katıldı.

Şehitlerimize saygı duruşunun ardından,turnuva açılışı Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı  Nesibe Müsevitoğlu ve Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı tarafından yapıldı. Dereceye girenlere plaket ve madalyaları , 13 Ekim akşamı Marmara Yelken Kulübünde düzenlenen törenle verildi.

Organizasyona maddi ve manevi destek verenlere de plaketleri aynı gece dağıtıldı.

Varna Belediye Başkan Yardımcısı Dr.Zvatkov Markov gecede  yaptığı konuşmada “ Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı  nezdinde  yönetim kuruluna ,  tüm üyelerine başarılı organizasyonlarından  ; Kadıköy Belediye Başkanı Av.Selami Öztürk’e  spora verdiği destekten  ve bilhassa   Nesibe Müsevitoğlu’na   çalışmalarındaki başarı ve sıcak dostluğundan dolayı teşekkür ederim.” dedi .  Dr.Markov ayrıca,  sporun yanı sıra kültür ve sanat alanında da Kadıköy ile dostluk ilişkilerini sürdürmek istediklerini,  bu amaçla Varna Belediyesinin  Kültürden Sorumlu  Belediye Başkan Yardımcısı  Kosta Bazitov  tarafından Nesibe Müsevitoğlu’na  kültürel işbirliği için resmi bir teklif  yazısı gönderildiğini söyledi. Soprano Leyla Pekin’in mini konseri de geceye renk kattı.

Yabancı sporcular turnuva dışında İstanbul’un tarihi ve kültürel  yerlerinin yanı sıra Boğaz  turu ve Büyük Ada  gezileri de yaptılar. Moda’daki  Koço Restaurant’ta  bir akşam yemeği yiyen yabancı sporcular,  tarihi  mekana ve yemeklere  ve Muhteşem Moda İskelesine hayran kaldılar,  burada içki verilmediğini öğrendiklerinde , “Bu kadar güzel bir mekanda yasakların olması, Modern Türkiye ve Kadıköy  imajına hiç uymuyor , açıkçası çok şaşırdık.”  dediler.(AjansSevgi)

 
DERECEYE GİREN SPORCULAR :

TEK BAYANLAR :

 30-39 Yaş  1. Özlem AKDEMİR – Türkiye,  40-49 Yaş 1. Selma PEHLİVAN –Türkiye,  50-59 Yaş 1. Nesibe MÜSEVİTOĞLU – Türkiye

ÇİFT BAYANLAR 1. Özlem AKDEMİR –Serpil PINAR Türkiye

 

TEK ERKEKLER:

30-39 Yaş 1. Cojanu KIPRIAN – Romanya,  40-49 Yaş 1. Murat GÜNAY  - Türkiye, 50-59 Yaş 1. Calauz ADRIAN – Romanya, 60-64 Yaş 1. Yıldırım TÜRKERİ – Türkiye, 65-69 Yaş 1. Aydın BİNGÖL – Türkiye, 70 Yaş Üstü 1. Oğuz MANAS - Türkiye

ÇİFT ERKEKLER :

30-39 Yaş  1.PUJI DRAGOS/POSTALE ADRIAN - Romanya,  40-49 Yaş 1. PETRESKU LIVIU/CALAUZ ADRİAN - Romanya, 50-59 Yaş 1. Fehmi YAVUZER - Zafer DURUSOY- Türkiye,

60 Yaş Üstü 1. Suphi ATLIHAN/Nihat ZENGİN – Türkiye.

 

 

İÇKİ YASAĞI YABANCI MASA TENİSÇİLERİ ŞAŞIRTTI
tarih Tarih: 18.10.2008, 16:02 okunma Okunma: 3272
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales