Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İZMİR’İN İMBATI KADIKÖY’DE ESMEYE DEVAM EDİYOR
İZMİR’İN İMBATI KADIKÖY’DE ESMEYE DEVAM EDİYOR

                    Meşk - i Nar adlı ilk romanının tanıtımı kapsamında, ilk olarak 28 Nisan’da, 18. İzmir Kitap Fuarı’nda okuyucuları ile edebiyat yolculuğuna ilk kez İzmir'den başlayan Yazar Emel Seçen,  sanki İzmir’in yaz rüzgarı İmbat’ını arkasına almışçasına, 7 .Kadıköy Kitap Günleri’nde İstanbullu kitapseverlerle buluşacak.

Ata Sevgi
                    İstanbul söyleşilerinin ilkini dün (9 Aralık 2013) Lions
118 Y Federasyonu Kültür Sanat Koordinatörü ve Caddebostan Sahil Lions Kulübü Kurucu Başkanı Nesibe Müsevitoğlu’nun davetlisi olarak, kulüp üyeleriyle yapan Yazar Seçen; “Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişinin 79. Yıldönümü” nedeniyle bir konuşma yaptı ve kitaplarını imzaladı.
                      Marmaris Bülten Gazetesi Kültür Sanat Sorumlusu da olan, yazımını tamamladığı birisi “Aforizmalar”dan oluşan diğeri öykü iki kitabı, yayınlanmak üzere 2014 yılını beklerken 2013’ün yükselen Yazarı Emel Seçen;  Ege Bölgesi’nde yaşadığı yoğun bir etkinlik dönemi sonrası, şimdi de İstanbul Cadde Bostan Kültür Merkezi’nde İstanbullu kitapseverlerle buluşacak.
                        Yazar Seçen; Bu yıl 7. si düzenlenen Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri’nde; Prof.Dr. İlber Ortaylı, Mustafa Mutlu, Sunay Akın, Ümit Zileli, Karikatürist Selçuk Erdem, Ahmet Ümit, Eren Erdem, Üstün Dökmen, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan, Nazlıcan Özkan, Hande Kazanova, Yasemin Soysal, Can Bonomo, Yalçın Çakır, Arife Kalander, Mine Kırıkkanat, Erdal Sarızeybek, Doğan Cüceloğlu, Prof.Dr.Mehmet Bora Perinçek, Arda Odabaşı, Hakan Bıçakçı, Miyase İlknur ,Mine Söğüt, Nur İçözü, Buket Uzuner,  Orhan Bursalı, Fügen Ünal Şen, Hakan Bayrakçı ve Timur Soykan gibi edebiyat, siyaset ve basın dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte,  2013’ün dikkat çeken kitabı Meşk - i Nar’ı, 12 Aralık Perşembe  ve 13 Aralık Cuma saat 14: 00 - 16:00 arası, 14 Aralık Cumartesi ve 15 Aralık Pazar günleri de  saat 18:00 - 22:00 arasında İstanbullu okuyucularıyla buluşturacak. (AjansSevgi Marmaris)

YENİ YILA KAZANARAK GİRMEK
İSTER MİSİNİZ?.. Tıklayın!

http://www.marmarisbulten.com/Haber/YENi_YiL_KUTLAMALARi_2014/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
 
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

İZMİR’İN İMBATI KADIKÖY’DE ESMEYE DEVAM EDİYOR
tarih Tarih: 10.12.2013, 15:30 okunma Okunma: 2075
Yorumlar
İki güzellik İSTANBUL ve EGE...peşi sıra bahsetmiş olduğunuz rüzgar ile ANADOLU... Ruhuma verdikleri güzellikle, kalemim soluk alıyor ülkemde.. Teşekkür ederim.Sevgi ve Saygılarımla.
Tarih: 10.12.2013 - 13:52 | Gönderen: EMEL SEÇEN
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales